Wpis z mikrobloga

@SmieszneKonto to właśnie podjescie tych wszystkich bidoków debili, boże biedne dzieci w Bangladeszu, o fajna ta koszulka z bershki, o jakie fajnie skarpetki z auchana, o kupie mężowi podkoszulek w lidlu, będzie miał do roboty, stop pracy dzieci w Bangladeszu!
@krzysiek944 mówię o tym że ludzie gadają że biedne dzieci w Bangladeszu muszą pracować, a sami kupują ten chłam bo tani, tak samo z pączkami, kupują byle jakie a nie wspierają lokalne piekarnie gdzie pączek jest droższy ale lepszy zdecydowanie, nie mogą raz w roku kupić pączka za 2-4zl tylko kupują 10 po 7zł z takiego Lidla czy biedronki gdzie jest syf w tych paczkach a nie naturalne składniki, narzekają na jedno
raz w roku kupić pączka za 2-4zl


@Lordon: Ty byłeś w jakiejś cukierni xD? Obok mnie były pączki po 15-18zł, dopiero w innej były po względnie ok cenie 7zł.
Przecież "marki premium" też są robione przez te dzieci w Bangladeszu w fabryce obok, myślisz, że kto to wszystko produkuje?
@krzysiek944 u mnie w lokalnej piekarni w Łodzi gdzie babka sama je robi z 3 pracowników były po 3,80 za sztukę duże na smalcu. Wiaodmo ze marki premium są robione w takich krajach, ale śmieciowe ubrania które są z tragicznych materiałów do sklepów typu Auchan, Lidl czy inne są jeszcze w gorszych warunkach, wiadomo każdy musi mieć pracę, ale te ubrania do założenia na raz przez które ludzie mają wysypki itp. (siostra