Wpis z mikrobloga

#przegryw Co za paradoks chce baby a jednocześnie nie chce bo boje się opuścić strefy komfortu. Przecież z babą to się trzeba spotykać to kiedy ja mam jeść ciperki i grać na kompie? Pomijając to że znajdę babę a na to jest 1% xd
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@onajegoaonja: błędnie się mysli że każda w okolicach 30 która jest sama to jakiś odpad , co prawda niektóre może i są bo myślą bardziej o bolcu niż zakładaniu rodziny albo przeimprezowaly swój prime time ale na swoim przykładzie powiem , że ja zawsze byłam mega zdystansowana introwertyczna , chciałam zarobić kasę na swoje lokum żeby kiedyś moje dzieci miały lżej niż ja ( a życie mnie nie rozpieszczało )
  • Odpowiedz
@programista3k: nie trafiłeś , dla mnie np najważniejsze są miłość rodzina bliscy , natomiast walka o lepszy byt brała się z ambicji i chęci życia inaczej niż ojciec alkoholik
Chceci wygrzebania się z tego i życia jak człowiek
Żeby moje dzieci mówiły o mnie tylko dobrze
  • Odpowiedz
@programista3k: no racja damski przegryw nie istnieje ale damski introwertyk już tak , i takie kobiety najczęściej nie mają za sobą karuzeli kutasow ani imprez bo w tym czasie knuly jak polepszyć sobie byt i żyły jakimiś ambicjami (choćby minimalnymi )
  • Odpowiedz
@Linnior88 Nie okazywanie czułości to też okazywanie uczuć.
Ja jestem ojcem samotnie wychowującym córkę 13 lat (od jej urodzenia) i kilka razy próbowałem sobie poukładać życie od nowa. Bardzo ciężki temat. Jak spotykasz się z kobietą bez dziecka to ona sobie to wyobraża jak na obrazku - uśmiechnięta rodzinka trzymająca się za ręce. A potem zdziwko bo jednak to nie taka "łatwa zabawka"w obsłudze.
Jeśli chodzi o spotykanie się z kobietami
  • Odpowiedz
@programista3k: tak czy inaczej nie zgadzam się że każda kobieta przed 30 stka która jest sama to odpadek, różne są losy ludzkie , ja wykonałam nad sobą ogrom pracy bo z osoby z depresją leżącej w łóżku stałam się osoba ktora sama wyjechała do obcego państwa żeby chociaż trochę sobie polepszyć , bo na rodzinę liczyć nie mogłam
Nie każdy ma równy start w życiu , w czasie gdy jakaś
  • Odpowiedz
Bzdura. Wiesz ile lasek teraz leży i wali palcówe bo chciałyby żeby je ktoś wyruchał, ale boją się ludzi, relacji itd.? Dokładnie tak jak wykopkowy #przegryw

Trzeba tylko zrobić w głowie analizę i zrozumieć że c--a nie czyni baby kinda lepszym od faceta


babę znajdziesz bez problemu, wystarczy zrozumieć że na jednego #przegryw przypadają 3 odpowiedniki damskie tego stanu.

Czy będą normalne? Za pewne nie.

I teraz pytanie czy lepiej żeby były chociaż nienormalne, czy lepiej żeby w ogóle nie było. Twoja decyzja
  • Odpowiedz
@Runaway28: otóż to, nie ma czegoś takiego jak damski przegryw, gość wziął dane z odmętów swojego odwłoku. Mogę przekręcić liczby, ale gdy była robiona ankieta odnośnie związków to ok 15% kobiet deklarowało że są samotne i 2x więcej mężczyzn 30% i nawet biorąc pod uwagę fakt że mężczyzn jest po prostu więcej to nie powinno to dać aż takiej dysproporcji.

Wniosek, one czekają w kolejce do gościa 8+/10 w międzyczasie
  • Odpowiedz
@Linnior88: Dlaczego tłumaczysz na wykopie, że nie jesteś odpadem? ( _)
Poza tym pieniądze to nie wszystko, a i tak będąc różową wystarczy że wybierzesz faceta, który nie ma problemów z kasą- no ale takiego to już trzeba przyciągnąć czymś do siebie. xD To w młodych parach normików z czasów nastoletnich kobieta musiała raczej obstawić tego konia, który miał potencjał na większe zarobki i status, a teraz
  • Odpowiedz
@mishka49: Każda baba do 40tki jest singielką z wyboru. ¯\(ツ)/¯ A później to już zależne od zdrowia i urody, chociaż i tak do 60tki każda potwora znajdzie swego amatora.
Mirabelka siedzi na portalu dla przegrywów i się tłumaczy sama sobie, a do tego twierdzi, że ma problemy psychiczne. Dodatkowo jakiś cope z kasą.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: są ludzie którzy się nie czują w jakimś etapie swojego życia gotowi na związek , jeśli ktoś ma sam z sobą problem i chce obarczyć nim innych to jest egoistą , co robi 90 procent lasek , a później płaczecie że "moja żona to k---a , moja żona na mnie krzyczy , moja żona nie zajmuje się dziećmi , moja żona to pijaczka , moja żona nie okazuje mi
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: ciekawe ile z tych waszych związków zawartych z dużo młodszymi przetrwa na zawsze , kiedy im się odwidzi i kiedy sobie zdadza sprawę że chcą jeszcze coś przeżyć i was kopną dla kolegi z pracy który je wyrucha na biurku , wiele z tych szybko zajętych kobiet może się stać szybko wolne
Szczególnie jak byly obrotnymi flirciarami bez problemów z podrywam
  • Odpowiedz