Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #wroclaw

Dom Development za mieszkanie 56m2, gdzie 11m2 zajmuje korytarz, przy Oławce na Krakowskiej - życzy sobie 868 tysięcy. Z miejscem postojowym i wykończeniem będzie ponad milion. I to jeszcze oferta specjalna xD

https://www.domd.pl/pl-pl/wroclaw/mieszkanie?id=apartamenty%20nad%20olawka_1_1_a_mk_69
LebronAntetokounmpo - #nieruchomosci #wroclaw

Dom Development za mieszkanie 56m2, gd...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-07 111337

Pobierz
  • 38
@LebronAntetokounmpo ... Pomijając czy to się komuś podoba czy nie to nie odstaje to od mieszkania które ma i tak wspólny korytarz tylko że podzielony w kwadraty albo w normalnym domu gdzie też masz korytarz tylko że w innym kształcie.
Jak ktoś lubi niekonwencjonalnie albo styl biurowy to dlaczego nie.
Nie odnoszę się do ceny czy lokalizacji tylko po prostu do samego wyglądu środka.
@Anien @saviola7 @1624294678 ... Zaznaczyłem dwa miejsca które mi się nie podobają jedno to jest ściana która trochę nie pasuje drugie to chyba jest szafa czy coś takiego ale pozostała część chałupy za przeproszeniem nie odstaje w żaden sposób pod względem jakichś dziwnych kątów czy czegoś takiego a że jest jeden korytarzyk jak w biurach to przecież to wcale nie jest mankament tylko właśnie zależy komu co się podoba.
nudziarz123 - @Anien  @saviola7  @1624294678 ... Zaznaczyłem dwa miejsca które mi się...

źródło: temp_file7730204174031790726

Pobierz
@nudziarz123:

Jak ktoś lubi niekonwencjonalnie albo styl biurowy to dlaczego nie.

a że jest jeden korytarzyk jak w biurach to przecież to wcale nie jest mankament tylko właśnie zależy komu co się podoba.


o jakim ty stylu biurowym piszesz? nie sądze żeby ktokolwiek z własnej woli (a nie zmuszony ofertą rynkową i możliwościami finansowymi) chciał kupić mieszkanie o takim układzie. wiadomo, że da się w nim mieszkać, ale jest to układ
@nudziarz123: Nie no żaden problem przecież. 11 metrów korytarza rozumiem w 4 pokojowym mieszkaniu na powierzchni o 20 metrów większej, a nie w czymś takim.

https://www.domd.pl/pl-pl/wroclaw/mieszkanie?id=apartamenty%20nad%20olawka_1_1_a_mk_18 Tu masz np. mieszkanie z tej samej inwestycji gdzie hol ma 13 metrów także jest różnica.

@LebronAntetokounmpo MMM ten układ jeszcze xD Nie no super jest. Na pewno jakiś flipper kupi pod wynajem.
@LebronAntetokounmpo: Niezbyt szczesliwy uklad. Ale gdyby korytarz byl szerszy o 1m to daloby sie tam zrobic wielka szafe i odciazyc pokoje z takich wielkich mebli - wtedy uklad nie bylby taki zly.
W tym ukladzie korytarz jest za waski, zeby dac tam szafe bo zrobilby sie bardzo waski, klaustrofobiczny tunel. Pokoje tez male i nie ma jak im zabrac, zeby poszerzyc korytarz na potrzeby szafy. Wiec jak dla mnie jest zle.