Wpis z mikrobloga

@Ber3n: Nie wiem o co ludzie mają taki ból dupy? Nawet jakby kuł się codziennie po 10 razy to jest Jego wybór. Poza tym nie jest tak, że od samych sterydów ktoś będzie wyglądał jak Owca. #!$%@? byłoby jakby robił tak jak Karaś czyli robił jakieś rekordy w IronManach po czym udawał naturala i pasjonata sportu.
  • Odpowiedz
  • 290
@pawelswd: Pewnie o to, że całą swoją markę stworzyli na zarzekaniu się, że są naturalni? XD Tylko Pączka złapali za rękę, więc nie może się już wypierać i się przyznał. Nawet bardzo doświadczeni kulturyści wypowiadali się w tym temacie i byli przekonani, że gość wali towar, więc zrobili szopkę z wariografem a głupi widzowie to łyknęli.
  • Odpowiedz
@pawelswd: Ale nie rozumiesz, że on kategorycznie zaprzecza oceniając przy tym innych. Teraz kiedy wk dzik to marka tym bardziej się nie przyzna bo cała bańka by prysła a na to nie mogą sobie pozwolić.
  • Odpowiedz
Nie wiem o co ludzie mają taki ból dupy? Nawet jakby kuł się codziennie po 10 razy to jest Jego wybór. Poza tym nie jest tak, że od samych sterydów ktoś będzie wyglądał jak Owca.


@pawelswd:
Ty chyba nie wiesz jak działają sterydy xD.
Ludzie mają słusznie ból dupy o fałszywych naturali, promujących kompleksy i bodyDysmorphie wśród dzieciaków które chcą się tylko jakoś rozwinąć i wybrały siłownię do tego celu. Jeszcze
  • Odpowiedz
@Ber3n: ponczek sie sam przyznał nikt go za rękę nie załapał że jeszcze za czasów piwnicznych coś próbował. Twierdzenie że saker na 100% nie jest naturalny to już #!$%@? głupot chłop nigdy nie miał sylwetki której nie dało by się zarobić naturalnie tym bardziej że on tylko w kulturystyce siedzi przez cała karierę. Z owcą ciężko powiedzieć ale to tylko z tego względu że skakał po tych dyscyplinach jak #!$%@? więc
  • Odpowiedz
@Ber3n: Nie wiem o co ludzie mają taki ból dupy? Nawet jakby kuł się codziennie po 10 razy to jest Jego wybór. Poza tym nie jest tak, że od samych sterydów ktoś będzie wyglądał jak Owca. #!$%@? byłoby jakby robił tak jak Karaś czyli robił jakieś rekordy w IronManach po czym udawał naturala i pasjonata sportu.


@pawelswd: nie ma bardziej upośledzonych ludzi niż fani wk dzik, przysięgam
  • Odpowiedz
@Ber3n: Mnie tylko zastanawia czy ktoś kto hejtuje WK choć przetrenował faktycznie rzetelnie te 10 lat naturalnie, od bloku treningowego do bloku treningowego, trzymania michy, liczenia kcal, wysypiania się, nie balowania co weekend i dopiero wtedy się wypowiada. O ile Owca faktycznie może jakiś soft koks brać, tak Saker czy Robur imo są naturalni. Ja sam przetrenowałem sporo i wiem, że sylwetke gości z WK można naturalnie zrobić.
  • Odpowiedz
@minadymna: Gówno prawda, nie przyznał się samemu, walił ścieme przez jakiś czas pamiętam. Wpadł w taki sposób, że ktoś powiązał jego konto z ciemnejstronymasy - takie forum dla kulturystów, co lubią strzykawki - nawet jeśli dobrze pamiętam to zrobił sobie konto o nazwie pączek, gdzie wprost pytał o porady związane z cyklem. Wytłumacz mi jedną rzecz, bo chłopaki w większości swoją sylwetke zrobili już wtedy, a po tylu latach progress mooocno
  • Odpowiedz
@ToNieBylWiatr: sry masz rację zapomniałem o tym wątku rzeczywiście udzielał sie na tym forum. Saker miał mocne kontuzje do tej pory nie może już trenować tak mocno jak kiedyś ma #!$%@? plecy. robur też ciężko powiedzieć możliwe że coś kiedyś walił
  • Odpowiedz