Wpis z mikrobloga

Jest specjalne miejsce w piekle dla samców (bo mężczyznami tego nie nazwę), którzy wybudzają swoje partnerki w połowie procesu zasypiania albo budzą je wcześniej rano, mimo że mogliby jeszcze spokojnie pospać, bo im się chce roochać i nie mogą wytrzymać, dać człowiekowi normalnie zasnąć i się wyspać, bo kootas jest ważniejszy od zdrowego rozsądku i szacunku do potrzeb drugiego człowieka.

Ha tfu.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #sen #p0lka #normictwo
  • 58
@AlienFromWenus
Ty sobie #p0lka jaja robisz?
Przecież Ty jesteś nikim, w życiu tego faceta . Jesteś taką randomową laską która poszła mieszkać i pasożytować na nim,tylko dlatego że mężczyźni mają presję społeczną na bycie z kim kolwiek.

Bo kim Ty jesteś dla niego?
Nie jesteś żoną. Nie jesteś matką waszych dzieci. Nawet nie jesteś mu wierna i nie uczyniłaś go jedynym facetem w swoim życiu. Po prostu po karuzeli wprowadziłaś sie do
Wpis zainspirowany tym wpisem:


@AlienFromWenus: Czyli robienie problemu z życia innych, gdzie nawet nie wiadomo, czy to poprostu wymysł, czy problem z komunikacją z własnym partnerem, a z drugiej strony komunikowanie zajścia całemu światu?
@Timolol: jedna ma tak druga inaczej. Co innego jak się oboje obudzą z zaczną się przytulać z rana, całować a potem więcej, a co innego jak śnisz o tym że uciekasz stadkiem kosmicznym przed jakimś wielkim kosmicznym robalem a tu cię budzi masowanie pieroga gdzie nawet nie wiesz jak się nazywasz zaraz po przebudzeniu a co dopiero kim jest ten typ obok i co się stało z robalem i kto ci
@AlienFromWenus
Kim ty jesteś, że masz coś do powiedzenia swojemu facetowi? Oprócz zawyzonego ego #p0lka?

Nie żona
Nie kochanką (za brzydka)
Nie matka
Nie dziewica (zdrada z byłymi)

Serio Oprócz presji społecznej to jedyne co masz do zaoferowania to rozładowanie napięcia seksualnego randomowemu typowi u którego mieszkaz .
I że ten koleś trzyma cię w domu
@pawel89uri: a to jest jakiś obowiązek jest by być żoną i matką? XD

A on jest nie- mężem i nie-ojcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie dziewica (zdrada z byłymi)


Żaden wyroochany przez szmule nie zasłużył na moje dziewictwo

Wiesz są faceci którzy chcą by kobieta miała coś do powiedzenia

Ale jakich wad bym nie posiadała, niech się cieszy, że przynajmniej nie jestem rozwodniczką z bombelkiem ( ͡
@AlienFromWenus
To kim Ty jesteś w jego życiu, jak nie jakimś radomowym pasożytem?

Dzieci nie macie.
Wierną nie byłaś, bo mieli cię inni i byłaś niedziewicą.
Na seks jesteś jak to #p0lka za brzydka.

To nawet się oburzasz jak facet chce cię użyć do rozładowania seksualnego.
To już za jego wierność mimo tego że ty go zdradziłaś z byłymi chyba coś mu się należy.

Czy to jak zwykle podwójna moralność kobiet które
@AlienFromWenus


Ale jakich wad bym nie posiadała, niech się cieszy, że przynajmniej nie jestem rozwodniczką z bombelkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Logika #p0lek .
Ciesz się że cię tylko zdradziłam z byłymi (a wymagam wierności). Przecież mogłam mieć jeszcze dziecko ze zdrady.