Wpis z mikrobloga

Jest specjalne miejsce w piekle dla samców (bo mężczyznami tego nie nazwę), którzy wybudzają swoje partnerki w połowie procesu zasypiania albo budzą je wcześniej rano, mimo że mogliby jeszcze spokojnie pospać, bo im się chce roochać i nie mogą wytrzymać, dać człowiekowi normalnie zasnąć i się wyspać, bo kootas jest ważniejszy od zdrowego rozsądku i szacunku do potrzeb drugiego człowieka.

Ha tfu.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #sen #p0lka #normictwo
  • 58
@Linnior88: mózg faceta znajduje się między nogami xD ja nie rozumiem jak można sens swojego życia okręcać wokół chuci. Wystarczy zwalić i po kłopocie. To musi być jakieś upośledzenie.

Jakim cudem faceci zbudowali cywilizację? Pewnie dlatego, że mając większą siłę fizyczną wymuszali siłą na kobietach uległość i posłuszeństwo, bo jak wiadomo dla nich liczy się argument siły a nie siła argumentu. Do tego jak taką zgwałcił (przynajmniej nie zabił) to w
@AlienFromWenus: ale to trzeba pogadać z partnerem, a nie się żalić na wykopie. Część kobiet lubi takie pobudki, a inne nienawidzą. Wszystko kwestia preferencji komunikacji i dogadania.
Później taka woli oral, ale się nie odezwie, a facet nie zaproponuje z założeniem, że kobieta nie będzie miała ochoty.
Chłop ma wysokie libida i zasypia obok piękności z Wenus, więc czemu mu się dziwisz jak ma kosmitkę na podorędziu


@NiebieskiMiszmasz:

Bo ja chcę spać a jak się wyspie to z rana czuję od razu głód, siku i pragnienie. Chcę najpierw zadbać o to a potem dopiero myśleć o seksie. Z rana człowiek jest nieprzytomny, nie myśli o seksie, nie jest podniecony, ja mam sucho w jamie ustnej, że aż trudno
mordo o 5 rano facet ma wysyp hormonów,


@Atari_65XE:

To niech zrobi tak żeby nie miał albo niech sobie zwali a nie budzi kobietę by zakisić.
Na pewno wyrwana ze snu gwałtem będzie wniebowzięta. Że też wam niebieskim nie wstyd być takimi zwierzętami m