Wpis z mikrobloga

@Shokata: Kurde, nigdy nie widuję reklam na YT, na wszystkich komputerach używam Edge + uBlock i chyba wystarcza, żadnych dodatkowych fikołków nie muszę robić.
Na telefonie revanced, ale to wiadomo -- trzeba ręcznie .apk ściągnąć.
@Shokata: uBlock Origin + włączenie dodatkowych filtrów z ustawień na PC, na Androidzie albo ReVanced albo Tubular, a na Android TV SmartTube.

Nic więcej nie potrzeba, żadnych dodatkowych specjalnych adblocków tylko pod YouTube, ani kilku adblocków na raz. Samo uBO robi wszystko co trzeba, a na Andka są alternatywne apki które obsługują YT bez reklam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pacuja: Dwa adblocki =/= lepiej. Opera ma swój wbudowany, i jak chce się korzystać z uBlock Origin powinno wyłączyć się tego wbudowanego, inaczej będą problemy takie że np. ten wbudowany jest gorszy, strony go wykrywają a potem zrzuca się winę na uBO. A uBO to wszystko czego potrzeba, włączyć dodatkowe wbudowane filtry i będzie blokować reklamy i na YouTube i na Twitchu.
@pacuja: Tyle że to wbudowane są włączone domyślnie a OP nie jest alfą i omegą żeby wiedzieć aby zwrócić na to uwagę. Jeżeli ma problemy z blokowaniem reklam na YT to trzeba mu zrobić pranie mózgu, od zera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)