Wpis z mikrobloga

@mickpl: w tym samym czasie w Łodzi ceny deweloperki szybują i doganiają Warszawe. Teraz 9-10k /m2 to jest okazja a w tych samych blokach rok temu były po 8k, a są miejsca gdzie ceny dochodza do 13-15k za m2 za zwykłe mieszkania. Jakoś nie widać żeby ten trend miał się odwrócić.
PILNIE POTRZEBNE KREDYT 0%!!!!!1111oneone


@mickpl: kredy0% + 600+ dla tych Niefunduszy inwestycyjnych w postaci PRYWATNYCH firm z ogromnym zasobem mieszkaniowym figurujących jako KAPITAŁ POLSKI. XD
Oligarcha sie bawi w najlepsze.
@mickpl Nie tylko w Łodzi. Wpisałem wczoraj na OLX mieszkanie Leszno WLKP. I mi #!$%@?ło dziesiątki podstron. Początek kryzysu? Nigdy nie widziałem tylu ogłoszeń na sprzedaż mieszkań w moim mieście. Ceny takie, że większość mieszkań wisi już od miesięcy.
@loczyn @loczyn

@graf_zero @Szemiques Plan minimum to sypialnia dla Warszawy. Jest sporo ludzi co żyje w Łodzi a pracuje w Wawie


Raczej jest już coraz mniej takich osób ewentualnie pracują zdalnie. Rynek pracy w korpo rośnie w Łodzi a ceny mieszkań są niższe niż w jakimś Piasecznie.
@mickpl Nie tylko w Łodzi. Wpisałem wczoraj na OLX mieszkanie Leszno WLKP. I mi #!$%@?ło dziesiątki podstron. Początek kryzysu? Nigdy nie widziałem tylu ogłoszeń na sprzedaż mieszkań w moim mieście


@berecik:

Ja jestem z łodzi, i w ostatnich tygodniach pojawiły się WIELKIE reklamy nieruchomosci w centrum miasta.
Nie takie "zamieszkaj z rodziną" tylko "zainwestuj teraz".

I wiecie co mi się skojarzyło. Inną firmą, co duże reklamy kiedy wszędzie wieszała. Amber gold