Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
jest tu jakis lekarz? ogolnie nieciekawa sytuacja ze mna a do lekarza to jeszcze nie mam zamiaru sie zapisywac. 115kg 180cm, zycie w trybie siedzącym, mała praktycznie zerowa aktywnosc fizyczna. ostatnio codziennie jednego energetyka pije 500ml na pusty zoladek no i teraz na poczatku sraczka ze leciała sama woda przez 2 dni (nawet pierdnac nie moglem), goraczka, teraz goraczka i sraczka przeszla to pierdze jak szalony a kał dalej taki rozszarpany. no i sie tak zastanawiam czy mam żołądek zniszczony przez energole czy jakas typowa infekcja bakteryjna bo rąk nie myłem
#zdrowie #medycyna #lekarz #mikrokoksy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@czainek: A w sumie czemu? Jeżeli poziom kofeiny mniejszy niż w kawie i pije się bezcukrowe to w czym są gorsze od kawy? Od jakiegoś czasu szukam info o tym i nic konkretnego nie mogę znaleźć oprócz "niezdrowe i tyle", bez żadnych konkretnych argumentów.
@pianinka w kawie są inne substancje pochodzenia ziaren z kawy, które działają pozytywnie na organizm. Chemia ładowana do energetyków nie nadaje się do spożywania na codzien
@czainek: Ok, ale jakie substancje działają pozytywnie i jaka chemia jest szkodliwa?
Sama nie piję codziennie energetyków, ale ciekawi mnie ten temat, bo póki co widziałam właśnie tylko ogólniki bez żadnych konkretów i ciekawi mnie czy coś za tym stoi czy po prostu chłopski rozum.