Wpis z mikrobloga

@Timonn: ja kiedyś dostałem od brokuła pół białego robaka w warzywach, jestem ciekawy gdzie było druga połowa. Przeprosili, wysłali dodatkowe ciasto i tyle
@wole_wolmo ale nie musiała zaszkodzić ci kiepska jakość jedzenia czy jakieś nieświeże produkty, tylko może zjadłeś jakieś połączenie którego nie toleruje Twój żołądek. Z tego mówisz po mlecznych rzeczach miałeś rewolucje a to się często zdarza generalnie.
@Alzena Jem u nich podobne rzeczy od około 2 lat, cyrki zaczęły się teraz podejrzewam, że lecą po taniości z produktami albo mają złamany łańcuch termiczny przy dostawie. Podobna sytuacja u koleżanki z pracy na początku myslałem właśnie, że gada glupoty albo zjadła stare pudełka ale po 4 zatruciu mnie przekonało xd
@wole_wolmo no nie wiem, ja jadę u nich któryś tydzień z rzędu i wszystko bardzo świeże, nie wszystko trafia idealnie w mój smak ale wiadomo że to bardzo subiektywna kwestia, najadam się i nie mam żadnych dolegliwości żołądkowych. Chociaż planuje zrobić przerwe i spróbować ten catering polecany przed ksiezula Paczka Smaku.
@Timonn: jem od 10 lat kateringi, a ostatnie 5 tylko nice to fit you z drobnymi przerwami sprawdzić co u innych. Nikt się z nimi nie równa. Nigdy nie miałem nic zepsutego i ekstremalnie rzadko zdarza się coś niesmacznego. Maczfit był spoko, ale jednak nie był to poziom ntfy. Najgorzej dla mnie brokuł i fit kalorie, gdzie zepsute jedzenie było na porządku dziennym. Rzadko kiedy mieli coś smacznego.
@Timonn ja wczoraj w Maczfit miałem spleśniałego buraka. W ramach rekompensaty dostałem voucher na 9zł (dziewięć) xD. Ogólnie jem tam od roku ale jak mi się skończy aktualne zamówienie to elo.