Wpis z mikrobloga

@Timonn: dokładnie miałem ten sam posiłek wczoraj na kolację, u mnie wszystko było git. maczfit mam od poczatku roku i prolongowalem az do konca marca, ja mam zupelnie inne odczucia (fakt, ze wzialem menu z wyborem dan) - bardzo smacznie i zdrowo, zero jakichs dolegliwosci zoladkowych, nie wspominajac o tym, ze nie dostalem jeszcze czegos splesnialego/zepsutego (obym nie powiedzial tego w zla godzine :D)
@mudzo: otóż dostałem taką samą odpowiedź. W ramach rekompensaty dostałem zwrot za ten jeden zepsuty posiłek. Poniżej wiadomość od Maczfit:

Dzień dobry,

Dziękujemy za wiadomość.

Pragniemy wyjaśnić, że w celu zachowania świeżości dań restrykcyjnie przestrzegamy niskiej temperatury przechowywania na każdym etapie przygotowywania posiłków. Zapewniamy, że podczas procesu komponowania wskazanego posiłku, pomidory nie wykazywały oznak zepsucia, niemniej jednak zapewniamy, że Pana zgłoszenie zostanie omówione z pracownikami w celu przypomnienia zasady stosowania surowców
@Timonn: dołączam się do innych i polecam NTFY, nigdy nie mogłem przyczepić się jeżeli chodzi o jakość, nie są idealni bo kilka razy torba nie miała wszystkiego co miało być (ale zwracali rekompensatę po kontakcie z infolinią) i kiedyś rozszczelniła się zupa i zalała mi wszystko w torbie ale wtedy też dostałem rekompensatę.