Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie powiesić model i się zastanawiałem, jakie ludzie mają na to sposoby, ale już widzę, że jedyne co mogę powiesić to siebie a samolot do kosza XD


@Karzbig: ciekawe czy typ narzekał że teraz już nikt się nie zajmuje modelarstwem
@Karzbig:

Te fora to rzeczywiście gorsze niż elektroda.

W miarę sprytny sposób to żyłka od narożnika do narożnika, tak że idzie na tle łączenia ściany i sufitu.
Potem w modelu montujesz mały haczyk do ogona i wieszasz za ogon na tej żyłce, model w pionie łapie mniej kurzu, a jak idziesz latać to szybko się ściąga łapiąc model za dziób.
@Karzbig trzeba przyznać konkretny zawodnik,zapewne ranga jakiegoś paladyna albo arcymaga w gildii zakonu Janusza, 8k postów? Potężna ilość wiedzy, co ty nie wiedziałeś, amatorka totalna tego typu, a w ogóle to następnym razem używaj opcji, bo wleci ban na czacie na 3 dni i tak Ci pójdzie w pięty że hej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Karzbig: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@Karzbig: Jeszcze pierwsze część tej odpowiedzi, wycięta przez googla xD

A mnie nie chce sie wierzyć, iż mając 16 lat można wymyślać takie bzdurne tematy...


Ja w wieku 5 lat pierwszy samolot skonstruowałem, fully airworthy. W wieku 7 lat pracowałem już nad samolotem stratosferycznym. Koncepcja lotniska jeszcze nie istniała, musieliśmy nieużytek dziadka wyrównać.
@Karzbig: Skąd się bierze w tych debilach z elektrody i pokrewnych tyle jadu, już by mógł odpowiedzieć zgodnie z zadanym pytaniem skoro i tak zadał sobie trud odpowiedzi a jak nie to skleić #!$%@?ę xD
@Karzbig: sklejam troszkę modele i czasem są niezłe raczyska - fakt. Szczególnie tacy MODELARZE 45+ ... zamiast cieszyć sie z hobby to trolluja lub biorą zupełnie inaczej - wszystko na poważnie