Wpis z mikrobloga

  • 74
@nairoht:
Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do
  • Odpowiedz
@mjjm: W sumie to mieli racje, ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnio szedłem 50km noca na jakiejś imprezie turystycznej i moja czołówka za 125 zł dała ciała, a jeszcze była do bani, bo nie miała wązkiej wiązki światła, aby z daleka widzieć oznaczenia szlaku na drzewie.

A za 12 zł masz latarke w komórce, chyba że komórke też masz za 10 zł.
  • Odpowiedz
@kjungst: Odpisałeś na #pasta (σ ͜ʖσ)

PS. Mam Black Diamonda SpotLite 160 kupionego 4 lata temu za 68 zł, więc pewnie też by nie dał rady, gdybym wpadł do jaskini ;-)
  • Odpowiedz
Dobra pastav( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), ale w sumie to odpisałem na post, który się wyśmiewa z czołówek :P a to poważne rzeczy som.
  • Odpowiedz
@Karzbig: To chyba jakiś modelarz-frustrat, ale pamiętam przygody mojego brata z modelarstwem jak miał z 12 lat (a ja jako młodszy braciszek od komputerów pisałem za brata posty) to kleił jakiś model PT-76, ale dorabiał do niego mnóstwo rzeczy (np. silnik robił sam od podstaw, jakieś elementy metalowe dorobił żeby bardziej realistycznie wyglądał itp.). Zobaczył to pewien starszy modelarz, który służył na tym czołgu i miał w archiwum pełno zdjęć tego
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Odpisałeś na #pasta (σ ͜ʖσ)


@mjjm: Jak mnie to czasem #!$%@?, akurat tą pastę znam ale skąd ma człowiek znać wszystkie pasty świata? Skąd mam wiedzieć że odpisuję na pastę i po #!$%@? je w ogóle wstawiać, bo się nie umie nic samemu napisać tylko kopiuj/wklej?

ps. ja od zawsze byłem wierny Nitecore, mają zajebisty sprzęt za rozsądne pieniądze (
  • Odpowiedz
@Karzbig: Jakbyś jednak wieszał to do wieszania na suficie czegoś cięższego to tylko kotwy (mogą być chemiczne chyba, ale się nie znam i nie wiem ile to waży).

Edit: a, 5 kilo, raczej będzie dobrze. To cięższy żyrandol, jednocześnie tu ma 3 punkty, ciężar się rozkłada. Haki do rowerów sufitowe mają chyba 4 kołki (musiałbym sprawdzić) i działa. Chociaż ja i tak dalem kotwę chemiczną, bo miałem ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto:

Jak mnie to czasem #!$%@?, akurat tą pastę znam ale skąd ma człowiek znać wszystkie pasty świata? Skąd mam wiedzieć że odpisuję na pastę

Należy skorzystać z opcji szukaj, temat wałkowany wielokrotnie. Zamykam.

i po #!$%@? je w ogóle wstawiać, bo się nie umie nic samemu napisać tylko kopiuj/wklej?

Proszę pana ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. To... Poprzez... No reminiscencję. No
  • Odpowiedz
Ot, taki folklor, moim zdaniem niegroźny


@mjjm: A mnie to osobiście #!$%@?, bo to tak jakbym pisał z jakimś botem na chacie w banku, wyuczone (wklejone) teksty i nic poza tym. To po #!$%@? jest opcja odpowiedz, może od razu zastąpmy ją "wklej pastę" z przykładowymi tekstami? Taki lenny face, tylko w formie bardziej przystępnej boomerom ¯\(ツ)/¯

Należy skorzystać z opcji szukaj, temat wałkowany wielokrotnie. Zamykam.


Prychłem. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz