Wpis z mikrobloga

Teraz obejrzałem wywiad z Dudu.

W sumie pokazał dlaczego w 2015 r. jako całkowity underdog (pamiętne sondaże gdzie Komor miał 70% poparcia) pokonał wówczas urzędującego Prezydenta, a 5 lat później zrobił coś jeszcze trudniejszego czego jego poprzednik z PO nie potrafił, czyli utrzymał urząd zdobywając prawie 10,5 mln głosów i pokonał forsowanego przez media fajnopolaka z Warszawy.

Opinia: media pod dyktando Tuska robią z niego aż takiego debila, bo dwukrotnie spuścił im srogi #!$%@? w wyborach. A to gość, który jak na standardy poprzedników (szczególnie czy to komucha, czy to wspomnianego wcześniej bula) jest z kilka poziomów wyżej.

#kanalzero #polityka
  • 27
. A to gość, który jak na standardy poprzedników (szczególnie czy to komucha, czy to wspomnianego wcześniej bula) jest z kilka poziomów wyżej.


@ShinpuTokubetsu: jedyne z kim można porównywać meliniarza to jaruzelski, obydwaj przedkładali dobro swoich zwierzchników nad cokolwiek, nawet wałęsa był lepszym prezydentem niż duda
@ShinpuTokubetsu: Wybitna analiza polityczna milordzie xDD

Za pierwszym razem wygrał bo ludzie mieli dość PO, Komorowski był fatalnym kandydatem, który tragicznie prowadził kampanię i dla mnie w ogóle Komorowski jest jednym z głównych winnych tego co się działo w latach 2015-2023. Za drugim razem wygrał przez kilkuletnie pranie móżgów w tvpis gdzie wydania Wiadomości z ostatniego tygodnia przed wyborami to przez kolejne 100 lat powinny być pokazywane studentom jako modelowy przykład
@czlapka: Geniuszu prowadzący polityczne rozkminy milordzie. Takie analizy można prowadzić za każdym razem i w każdej sytuacji. PO teraz wygrało bo ludzie mieli dość PiS. A PiS wygrał 8 lat temu, bo ludzie mieli dość PO. Kwaśniewski wygrał z Wałęsą, bo Wałęsa był fatalnym kandydatem, który tragicznie prowadził kampanie. A Kaczyński wygrał z Tuskiem, bo ludzie woleli profesora niż magistra z Kaszub. A Komorowski wygrał, bo nie miał godnego kontrkandydata. Zawsze
@ShinpuTokubetsu A jeszcze jedno. W 2015 też dlatego Duda wygrał bo wtedy tacy młodzi kretyni jak ja wtedy się nabrali na nową twarz PiS, że to nie będzie już taka radykalna partia.

Ten głos w 2 turze uważam za jeden z swoich największych błędów w życiu i tym bardziej teraz mój stosunek do PiS jest tylko i wyłącznie negatywny
Ja mogę napisać, że Komorowski dostał #!$%@? od Dudy mimo tego, że miał WSZYSTKIE media za sobą, które prały mózg swoim wyborcom (vide wspomniane sondaże)


@ShinpuTokubetsu: Kłamiesz, albo masz bardzo krotka pamięć. Komorowski nigdy nie był tak wspierany przez media, jak Duda w 2020. Propaganda lejąca się z telewizji, radia, gazet nigdy nie byla realizowana na taka skale.
@ShinpuTokubetsu: najbardziej od dudu dostała #!$%@? Polska, przez to jak ten długopis deptał konstytucję i ułaskawiał swoich kolesi.

Ale spokojnie, w najbliższych wyborach w drugiej turze będzie Hołownia vs Trzaskowski, a wy będziecie dalej kwiczeć. Ale wielu z was będzie kwiczeć już w więzieniach