Wpis z mikrobloga

Ludzie nie mają żadnej empatii, nie mają żadnej wyobraźni, nie potrafią się wczuć w przeciętną ukraińską rodzinę i to jaki dramat przeżywa.

Nie potrafią sobie wyobrazić jak my byśmy się zachowali jakby nas napadli, jak zachowałby się nasz rząd.
Otóż wszyscy uciekali by tak samo jak Ukraińcy, tylko że do Niemiec, a Duda, zresztą słusznie, wszędzie gdzie się da wołałby o pomoc
Założę się że bylibyśmy jeszcze bardziej roszczeniowi

Fani dzikiego trenera, siedząc sobie wygodnie na kanapie, mając wszystko czego chcą, śmieją się że Zelenski walczy o finansowanie dla swojego kraju żeby jakkolwiek przetrwać, bo są o wiele słabsi niż ruscy. Ha tfu na coś takiego

Czemu zawsze musimy sobie leczyć kompleksy na cudzej krzywdzie

#wojna #ukraina #polityka #dzikitrener
mam_spanko - Ludzie nie mają żadnej empatii, nie mają żadnej wyobraźni, nie potrafią ...

źródło: Screenshot_20240204_165554_Facebook

Pobierz
  • 46
Ok, zgadza się, ale my nie oskarżalibyśmy najwierniejszego sojusznika o granie wspieranie agresora


@Ruskitroll123: tylko czy aby na pewno. Bo to co robi społeczeństwo i co wymusza na rządzie to zupełnie inna sprawa niż to co robi rząd. Zauważ co zrobił nasz prezydent i jak to opóźniło dostawę samolotów dla wojska UA. Zobacz że pojawiały się głosy o misji zabezpieczania Ukrainy przez wojska NATO kierowane z Polski. Zobacz że faktycznie byli
Ponieważ Polacy są mądrzy tylko w internecie, jakby przyszło protestować czy blokować autostrady jak we Francji to nie mają do tego jaj. Dzisiaj poprosiłem o screen za prąd z taurona to trzęsą dupą o stołek w pracy, morda w kaganieć i robić tam na pana!
Założę się że bylibyśmy jeszcze bardziej roszczeniowi


@mam_spanko: Już widże te memy z odsieczy wiedenskiej i cudzie nad Wisła. które uratowały Europe uzywane jako argument żeby nam pomagac.