Wpis z mikrobloga

Ludzie nie mają żadnej empatii, nie mają żadnej wyobraźni, nie potrafią się wczuć w przeciętną ukraińską rodzinę i to jaki dramat przeżywa.

Nie potrafią sobie wyobrazić jak my byśmy się zachowali jakby nas napadli, jak zachowałby się nasz rząd.
Otóż wszyscy uciekali by tak samo jak Ukraińcy, tylko że do Niemiec, a Duda, zresztą słusznie, wszędzie gdzie się da wołałby o pomoc
Założę się że bylibyśmy jeszcze bardziej roszczeniowi

Fani dzikiego trenera, siedząc sobie wygodnie na kanapie, mając wszystko czego chcą, śmieją się że Zelenski walczy o finansowanie dla swojego kraju żeby jakkolwiek przetrwać, bo są o wiele słabsi niż ruscy. Ha tfu na coś takiego

Czemu zawsze musimy sobie leczyć kompleksy na cudzej krzywdzie

#wojna #ukraina #polityka #dzikitrener
mam_spanko - Ludzie nie mają żadnej empatii, nie mają żadnej wyobraźni, nie potrafią ...

źródło: Screenshot_20240204_165554_Facebook

Pobierz
  • 46
@mam_spanko a może inne osoby, tak jak ja, mają takie podejście, dzięki temu co się dzieje na Ukrainie? Nie wierzę, że nie dotarły do ciebie informacje o notorycznych defraudacjach pieniądzy z otrzymanych funduszy. Niech zrobią porządek z przekrętami u siebie, a potem mogą oczekiwać poważnego podejścia do tematu finansowego wsparcia.
@mam_spanko: ale głupota xD Polacy roszczeniowi xDDDD Tak się składa, że polacy już mieli kilka wojen na swoim terytorium, uciekali z tobołkami i żaden z nich nie był roszczeniowy. A już na pewno nie tak tępy i krnąbrny jak ukraincy.

Ten post jest żałosny, głupi i szkodliwy. Ukraincy nie walczą za nas, nie walczą za europe. Walczą za siebie. W Polskim interesie jest trzymać ruskich z dala od naszych granic i
@mam_spanko: bo niestety nasz naród to niskiego intelektu jest, niezdolny do empatii, uzależniony od pomocy państwa upośledzony społecznie twór, ale spokojnie jeszcze 3-5 lat i będziemy mogli się przekonać jak ten krzykacz i naród krzykaczy dzielnie stawia opór w imię Boga honoru i ojczyzny.