Wpis z mikrobloga

@Ranmus ale cos osiagnal, jest pracowity, ma zasob slow, ma szerokie horyzonty, a to jak piecze nieudacznikow od kodziaratwa i Szymka tylko dodaje wszystkim skrzydel :)
@Cinos: No i o to właśnie chodzi, rozumiesz? Stanowski jest elokwentny, wygadany i coś osiągnął. Mogę go nie lubić, uważać go za śliskiego typa, nie podobać mi się jego poglądy polityczne, ale tego mu nie mogę odmówić. I brak studiów nie ma tutaj żadnego znaczenia. Mi to w ogóle nie przeszkadza. I uwaga, tak samo jest w przypadku Hołowni. Też jest wygadany, też dużo osiągnął, pięknie rozgrywa pisowców w sejmie, ale
@Ranmus wlasnie o to chodzi ze nic nie osiagnal
Tam byl w cieniu Prokopa czy tam Welman, zona w wojsku a on placze przy szczepieniu. rudy wafel znalazl w nim slabosc i go wykorzystal, zanim kogut zapial 3 razy wypial sie katolicyzmu, stanal razem z lewakami. Jest urobiobionym plastusiem.
Rudy znalazl jak podbic mu ego, zrobic show a reszta pajacow sie cieszy.
który jest wierny przepisom


@Kejran: Jasne,



postanowienie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 21 grudnia 2023 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu posła M. W. zostało wydane z naruszeniem prawa, ponieważ zgodnie z informacją uzyskaną z Krajowego Rejestru Karnego na dzień 22 grudnia 2023 r. i 27 grudnia 2023 r. M. W. nie figurował w kartotece karnej Krajowego Rejestru Karnego.
@Cinos: Spłycasz w cholerę jego karierę zawodową do występu w bardzo popularnym show (co samo w sobie jest bardzo dużym osiągnięciem że był tam prezenterem), pomijając całkowicie jego karierę dziennikarską, publicystyczną i charytatywną. Wszedłem właśnie na wiklpedię i przeczytałem. Jak dla mnie jest to normalna ścieżka kariery okołopublicystycznej. I wiesz co? Osiągnął więcej niż strzelam 90% aktualnych posłów na sejm. Osiągnął w cholerę więcej niż ten kmiot Bosak, co jest pluskwą
@Ranmus tak zgodze sie poslowie w wiekszosci to przypal, brak matury, wyksztalcenia, czasami ledwo mowia po polsku, ale zwykle Marszalek Sejmu nie byl tak slaby
@Cinos: Zwykle nie, ale nie o tutaj chodzi. Chodzi hipokryzję, bo np. Marek Kuchciński też nie skończył skończył studiów, był 4 lata marszałkiem i nie przypominam sobie, by wykop był zalany prześmiewczymi tekstami z tego powodu. Był ciśnięty, owszem, ale za zachowanie. Czyli w zasadzie to samo co z Bosakiem. Ja rozumiem jak ktoś nie lubi Hołowni i mu ciśnie za jego zachowanie jakie by nie było. Ale #!$%@? o studiach
Codziennie grillujecie tego Hołownię dowalając się do jego wykształcenia i kariery zawodowej, włącznie z nazwiskiem, obraźliwie przeinaczając na wiele sposobów.


@Ranmus: Mocne słowa o wyborcach koalicji #!$%@?ących się do wykształcenia bosaka czy przeinaczających nazwisko matecki na szmatecki lub bosak na bosuck XD
@Ranmus dokładnie, czelili się tevo hołowni, jak wcbodził do polityki to śmiałem się z typa a na pewno nie szanowałem.
Ale tym marszałkowaniem pokazał że jest człowiekiem na jakimś poziomie. IMO Godnie, kulturalnie i progesjonalnie prowadzi obrady chlewu.
A czy Krzysztof Bosak, WICEMARSZAŁEK jest dzień w dzień grillowany za to, że także skończył tylko szkołę średnią? Czy Bosak ma dzień w dzień wymyślane nowe obraźliwe ksywki od nazwiska? No nie. A typ, to jeszcze większy kmiot, bo jak Hołownia dorobił się tam jakiejś kariery i pracował cały czas w sektorze prywatnym zarabiając normalnie hajsy, tak Bosak, to #!$%@? nierób, który całe życie ciągnie na państwowym.


@Ranmus: o #!$%@? jakie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.