Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Maxior99: ale pamiętaj, że te dawne stabilne czasy polegały też na tym, że kobiety często skupiały się bardziej na dzieciach niż na tym chłopie którego sobie do założenia rodziny przygarnęły. Bo możesz sobie pomyśleć, że tego poślubionego normika traktowały z uwielbieniem jak chada, a tymczasem duża część boomerskiego humoru to "boli mnie głowa"
Bananek2 - @Maxior99: ale pamiętaj, że te dawne stabilne czasy polegały też na tym, ż...

źródło: IMG_1204

Pobierz
powinna chcieć


@Maxior99: Łoo panie, nie ma czegoś takiego, że ktoś powinien chcieć. Wybij sobie z głowy takie sformułowanie, bo to jest oksymoron. Tylko zaszkodzisz sobie takim myśleniem. Nie istnieje coś takiego, to podobnie jakbyś powiedział, że "powinno komuś smakować", gdy komuś coś nie smakuje. Możesz co najwyżej kombinować jak sprawić by komuś się zachciało, by komuś coś zasmakowało. Równie dobrze ktoś może postanowić, że gdyby było więcej gejów wtedy byłoby
Bananek2 - >powinna chcieć

@Maxior99: Łoo panie, nie ma czegoś takiego, że ktoś powi...

źródło: bob

Pobierz
@Bananek2: wiadomo ,że nic na siłę- nie chciałbym zresztą być z kobieta ktora się mną brzydzi...
Tylko ,że nie ma innego wyjścia jeśli chcemy poprawić demografię- dla wszystkich kobiet chadow nie wystarczy
tylko z Ukrainy/Rosji / Białorusi


@Maxior99: jak najbardziej jak ci nie idzie tutaj to próbuj swoich sił i ściągaj żonę z zagranicy, za zagranicą tak robią w stosunku do Polski, więc to sprawdzona metoda. Oczywiście może to nie być takie proste, ale pamiętaj, że do założenia rodziny wystarczy ci sukces z jedną kobietą, nawet jak odrzuci cię 1000 kandydatek i uda ci się z jedną to osiągniesz swój cel
@Maxior99

Raz, że rynek matrymonialny jest #!$%@?, dwa, że ludzie po prostu na ogół wolą dzisiaj robić karierę, imprezować, uprawiać różnorodne hobby, bo jest na to dużo więcej możliwości niż kiedykolwiek w dziejach wcześniej, trzy, kiedyś ludzie z gównianą sytuacją ekonomiczną i tak decydowali się na dzieci i potrafili czwórkę upchać w jednym pokoju xD, a dzisiaj im 50 metrów za mało na 1 dziecko. Czyli zmiany kulturowe, ale ludzie nie chcą
@Maxior99: brak posiadania dzieci wynika z wielu czynników i dla każdego to też trochę kwestia indywidualna. Ja z całkowitą szczerością mogę stwierdzić, że sytuacja na rynku nieruchomości i stosunek cen do zarobków skutecznie powstrzymały mnie od decyzji na dziecko pomimo stabilnego związku i silnej chęci na potomstwo z obu stron. Wyjechałam z Polski niecały rok temu i wreszcie otworzyła mi się perspektywa na dziecko i już z niebieskim je powoli planujemy,
@Maxior99: czuje już ten kwik normictwa za parę lat jak nie będą mogli rodziny założyć przez nierealne wymagania kobiet... podzielą los dzisiejszych przegrywów, już dziś chłop 4/10 traktowany jest jak śmieć


@jonasz68: To już się dzieje od roku 2020. Mam mieszkanie, 186cm wzrostu i mieszkam w dużym mieście. Przed wybuchem pandemii zaliczałem spotkania, dziewczyny się angażowały i dało radę wchodzić w relacje. Od kilku lat natomiast nawet pocałunku nie zaliczyłem