Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: Drogie, drogie a brat miał syrenkę gdzie ludzie w większości na rowerach i PKS. Jak jechał do wojewódzkiego do obecnej żony to drogi puste były z tego co mówił. A miał też nową jawę 350 z salonu. Ojciec świnie i zaraz ożenili córkę z bratem ja zobaczyli że, ma syrenkę, jawę i gospodara ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Ale też nie aż takie mega drogie, brat pracował wtedy w energetyce, obecnie tauron to za 3 wypłaty kupił jawę nową a syrenkę za 6 wypłat chyba. Bo mieszkał z starymi i nic nie wydawał na żarcie ani nic ¯\(ツ)/¯

A weź teraz kup za 6 wypłat auto nowe z salonu XD( ͡ ͜ʖ ͡)

Chyba tylko w DE jak masz dobrą pracę np.
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: Brat to miał dobrze (starszy 20 lat teraz ma 55 lat) oprócz tego co wyżej, to babka żony brata pracowała w sanepidzie wiec wszystko mieli po znajomości pralkę co chciałeś jako łapówkę XD( ͡ ͜ʖ ͡)

Jej Ojciec taxi złotówa więc też pół miasta znał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A moi starsi gospodara, teraz to nic nie ma dawno i nikt na to nie patrzy ale wtedy to tak jakbyś był
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: On to ustawiony od urodzenia, weź se przeczytaj post jeszcze raz bo dopisywałem trochę przy edycji posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

On to w życiu miał trochę motorków a aut chyba z 40 bo raz miał tak że, zmieniał auto za autem że, w rok miał ok. 17 aut XD w sensie kupił pojeździł, sprzedał i tak w kółko XD

A ja tylko 3 auta
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: Teraz to co masz mieszkanie z starymi, auto i moto to i tak śmieć dla bab. On dopiero się wyprowadził z żoną od moich rodziców jak miał 35 l. tyle co ja teraz. Ale starzy dali im dół cały i mieli mieszkanie oddzielone od pozostałości domu drzwiami jak w bloku. Jak miałem babę to nie chcieli mi dać dołu i jeszcze włazili na piętro jak siedziałem z ex a
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: Masz brat wszystko pod nos i kasa z nieba. Bratanica to samo, jednego typa zostawiła to ten co teraz z nim jest to jego starsi kasę mają, on kiero i zarabia 8.5 k ponoć. Brat jej rzucił ziemię plus robocizna, ojciec typa 200 k z tego co mówiła. To mają chatę za free bez kredo. Też auta i weź konkuruj []
  • Odpowiedz