Wpis z mikrobloga

Rozpiętki z hantlami, przenoszenie hantla za głowę leżąc, wyciskanie hantelek na ławeczce. Wyciąg jedno czy dwustronny? Na dwustronnym jeszcze możesz sobie wyciągać dwie linki przed siebie. Nie wiem jak to ćwiczenie opisać ^^
  • Odpowiedz
  • 0
@nad__czlowiek nie mam celów, ćwiczę dla siebie, mam swoją siłownię z klasyką. Tak naprawdę to żeby mieć formę i dobry wygląd to nawet sprzętu nie trzeba. W zeszłym roku ćwiczyłem arbuzami i też było dobrze xD. Ale jak już mam to sobie pykam. Z wyglądu jestem zadowolony, nie ma dla mnie absolutnie żadnego znaczenia ciężar jaki podnoszę. Znam ludzi co się dziwią jak ja mogę tak wyglądać jak dźwigam połowę tego co
  • Odpowiedz
  • 0
@nad__czlowiek ok ( ͡º ͜ʖ͡º) ilu pakierów na siłowni tyle teorii ( ͡º ͜ʖ͡º) a najbardziej mnie bawi jak ludzie używają trudnych słów żeby się pokazać xD to wszystko brednie ale to trzeba mieć staż żeby to zrozumieć
ja wiem swoje, nie trzeba dużych ciężarów ba nie trzeba żadnych ciężarów () a kontuzji można doznać
  • Odpowiedz
  • 0
@nad__czlowiek albo trolujesz albo masz 15 lat albo jesteś zwyczajnie głupi. Ale ode mnie EOT.
Ps. Mam 46 bic naturalnie hantelką 8kg ( ͡º ͜ʖ͡º) jak to możliwe według twoich dyrdymałów? Moja rada, mniej głupot więcej ćwiczeń. Nie odpisuj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz