Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć. Sprawa ma się tak, że zostałem wypisany z listy słuchaczy w szkole Cosinus, a potrzebowałbym jeszcze się tam przebujać do okolic kwietnia. Skoro zostałem wczoraj wypisany, nie zdałem egzaminów, a mam poprawkę rzekomo w ten weekend to czy mogę po prostu się na to wywalić i zapisać ponownie na ten sam kieurnek/inny kierunek dla statusu ucznia? Pójście na studia niestety odpada, ponieważ nie mam matury.

Mam też drugie pytanie. Skoro skończył mi się status ucznia, a mam umowę w której jest informacja o tym, że jestem tym uczniem to oni mogą to jakoś zweryfikować? Nic się nie stanie jak będę miał kilka dni poślizgu i zapiszę się ponownie do tej szkoły? Znacie w ogóle na to jakieś patenty? Jak zapisywałem się pierwszy raz do tej szkoły to byłem świadkiem sytuacji w której to laska z rejestracji powiedziała babeczce i jej chłopakowi, że ich już nie przyjmą skoro nie zdali więc nie ma ponownych zapisów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z góry dzięki za pomoc, Mircy!

#cosinus #szkolapolicealna #legitymacjaszkolna #zak #studbaza #szkola #rekrutacja #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz