Wpis z mikrobloga

W tym miesiącu wyrobione 235 godzin.

Dobrze, że pracuje zdalnie w moim zamszowym fotelu przy customizowanym biurku, na trzech monitorach, popijając kawkę z Expressu za 5000zł.

Gdybym miał robić jak zwierzę w biurze bądź o zgrozo... FIZYCZNIE to ledwo bym 160 dał radę. Jako piwniczak nie odczuwam tak tej pracy bo i tak siedzę w domu.

#pracbaza #pracoholizm #januszex #januszalfa #praca #robpill #przegryw #blackpillraw
BlackpillRAW - W tym miesiącu wyrobione 235 godzin. 

Dobrze, że pracuje zdalnie w mo...

źródło: temp_file2963210551549153597

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: a idź pan w #!$%@? z tym open space. Czasami mam już na maksa dosyć, jeżeli faktycznie jest coś trudnego do zrobienia i wymaga to skupienia.

Coś co w biurze dłubię cały dzień, rozkminiam w zaciszu domowym w godzinę i siemano. No, ale ta godzina w domu to wolontariat, wiadomo xd
  • Odpowiedz
  • 4
@kimunyest95 jak pracowałem w biurze januszexu to biuro miałem w małym 3 osobowym pokoju. To jeszcze ujdzie jeśli się tam żaden robol nie przypałetał. Ale w obecnym korpo jak robiłem na openspace to jak kojec dla świń. Najgorsze miejsce do pracy
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: najlepsze momenty są wtedy, gdy dookoła najbliższe osoby z kimś rozmawiają na timsach, w różnych językach, to mózg się po prostu gotuje, a liczby na ekranie zlewają się w jedną, bezsensowną całość xd
  • Odpowiedz