Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu napisałam post, który został usunięty a ja dostałam bana pewnie za dość mocny przekaz. Napiszę to samo ale innymi słowami, mam nadzieję, że tym razem nie usuną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każda kobieta ma prawo mieć swoje preferencje co do wyglądu partnera. Życie i tak zweryfikuje to, czy takiego spotka na swojej drodze czy nie, czy odwzajemni uczucie czy nie.

Jeśli podobają jej się wysocy panowie, to znaczy, że takich woli i żadne płacze czy obrażanie jej tego nie zmieni.

Przecież każdy facet też ma jakieś upodobania względem różowych.

Pora by panowie zrozumieli, że nie mają wpływu na kobiece upodobania, że płaczem i szantażem oraz petycjami do rządu o dziewczynę z przydziału nie sprawią, że staną się atrakcyjni dla kobiet, dla których nigdy atrakcyjni nie byli. Kobiety nie zaczną nagle lecieć na niskich, bo niscy płaczą w necie, czy wzbudzają poczucie winy poprzez straszenie myślami samo*.

Tak. Jeśli facet popełnił samo
*wo z powodu odrzucenia przez kobiety z powodu wzrostu, TO TE KOBIETY NIE SA NICZEMU WINNE. Nigdy nie były i nie będą.

To nie jest ich wina. To jest jego wina, bo sam bez niczyjej pomocy tego czynu dokonał. Nikt mu broni do głowy nie przystawiał.

A różowe nie mogą być obwiniane tym, że nie były zainteresowane tym facetem, bo miały prawo do tego.

Natomiast przegrystwo uważa, że takie kobiety są winne przejścia tego gościa przez tęczowy most, że gdyby go nie odrzuciły to by tego nie zrobił, że gdyby nie gadzi mózg to coś tam coś tam. Traktują odrzucenie z powodu wzrostu jako podżeganie do samo***stwa.

Nie.

Kobiety mają prawo chcieć wysokich. Faceci nie muszą z tego powodu robić głupich nieodwracalnych czynów. Jeśli któryś coś takiego zrobi, to sam jest sobie winien - te kobiety nie są temu winne. Nie macie więc prawa zwalać winy na nie, obrażać ich i wymuszać szantażem emocjonalnym poczucia winy, że gdyby nie one to on by tu jeszcze siedział z nami w pokoju.

Panowie, zacznijcie dbać o zdrowie psychiczne, by takie pierdoły jak odrzucenie nie doprowadziły was do depresji.

To wy jesteście odpowiedzialni za własne życie.

Koniec z hejtem!

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia #zwiazki #wzrost #depresja
  • 51
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus
To jak wmówiono mężczyznom że brzydkie kobiety są ładne, a te które zdradziły (tak jak ty) Są wierne.
Nie trzeba kobiet z przydziału, wystarczy oceniać kobietę po tym co sobą reprezentuje:czy jes ładna pod względem genetycznym, czy jest dziewicą, czy nie jest pasożytem.
Kobietom nic się nie należy za bycie kobietą.
Tej co jest brzydka,należy się brzydki.
Tej co zdradziła (facet nie jes jej jedynym),należy się zdrada.

Polecam panowie zauważyć że
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

"Jeśli podobają jej się wysocy panowie, to znaczy, że takich woli i żadne płacze czy obrażanie jej tego nie zmieni."

No i prawidłowo, ja na przykład patrzę z obrzydzeniem na grubaski, w ogóle mi się nie podobają. Tak więc to mój wybór i żadne płacze czy obrażanie tego nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz