Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@muchatse: możesz podziwiać, no chyba że jesteś brzydki/biedny, wtedy to gwałt, albo akurat jak się jej humor zmieni, mimo że rano założyła legginsy że #!$%@? się odkleja czy dekolt że tylko suty zasłaniają xd
  • Odpowiedz
@muchatse: a no i kiedyś w komediach itp. robiło się bekę że przy wypadku trzeba pytać o pozwolenie na dotknięcie i pomoc xd, a debile chcą żeby idiokracja stała się filmem dokumentalnym xd
  • Odpowiedz
  • 7
@muchatse No to można podziwiać, czy patrzenie się na roznegliżowane kobiety na ulicach lub siłowniach, to molestowanie i już prawie gwałt? Niech te puste łby ustalą jakąś wspólną wersję, bo się zaczyna bałagan robić (°°
  • Odpowiedz
będziecie trafiać do więzienia za pomówienie


@muchatse: @Eremites: @Zoyav Przecież o treści tej ustawy mówiła Żukowska i tam nie ma domniemania winy w przypadku gwałtu. Może ślepa wiara w to co napisze jakiś frustrat seksualny z wykopu nie jest najlepszym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz
Przecież o treści tej ustawy mówiła Żukowska i tam nie ma domniemania winy w przypadku gwałtu. Może ślepa wiara w to co napisze jakiś frustrat seksualny z wykopu nie jest najlepszym rozwiązaniem.


@NonOmnisMoriar: Dokładnie, też właśnie przeczytałem o co chodzi i hm... niewiele się zmienia. Oprócz tego, że ofiara nie musi udowadniać, że stawiała silny opór. Bo wg. obecnego prawa, gdy była nie przytomna to nie było gwałtu.

Tutaj przykłąd o
  • Odpowiedz
@muchatse: czyli jak pójdę na plaże tylko w kąpielówkach i wszystkie kobiety będą patrzeć na mój tors to mogę pozwać wszystkie kobiety na plaży za molestowanie?
  • Odpowiedz
wierzyć w to co ona mówi to jak wierzyć w krasnoludki xD


@Xuzoun: Fakt, dlatego lepiej wierzyć przegrywow i frustratom seksualnym w kwestiach okołoseksualnych xd. +O treści tej ustawy mówi się już od paru lat, więc to jest wprost kłamstwo z tymi pomówieniami.
  • Odpowiedz
jest naczelny cucoldzik wykopu. Jedynym frustratem tutaj jesteś ty, do tego politycznym szurem, a już niżej upaść się nie da


@muchatse: Nie jestem "cucoldem"(cokolwiek to w znaczy w świecie przegrywów). No i to nie ja kłamię w kwestiach seksualności, bo mam z nimi problemy, a raczej Ty.
  • Odpowiedz
@muchatse:
W kraju w którym przestępstwo zgwałcenia jest bardzo rzadkie, feministki się biorą za redefinicję słowa zgwałcenie. Ja #!$%@?ę (). Jak tych ludzi traktować poważnie?
  • Odpowiedz