Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tran_Soptor: @Anihilacja_entropii Proponuję posiłkować się oficjalnym projektem ustawy ze strony sejmu:

https://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/Projekty/9-020-429-2021/$file/9-020-429-2021.pdf


Znajdują się tam między innymi takie michałki (xD):

Definicja zgody, zwłaszcza zgody konkludentnej, zostanie wypracowana przez orzecznictwo i judykaturę, analogicznie do zgody ujmowalnej przy definiowaniu praw pacjenta, a więc na wyrażonej w sposób niebudzący wątpliwości co do woli osoby podejmującej obcowanie płciowe


Albo zwyczajne kłamstwa (na co w innym wątku już przytaczałem orzeczenia sądów):

Ofiary muszą udowodnić, że
@szybki_zuk: gość, który mówi że mam coś na sumieniu, chociaż nigdy mnie na oczy nie widział, twierdzi, że to ja sobie coś uroiłem xDDD. Lecz się na nogi, bo na głowę już za późno
nie, to ty tu jesteś wujaszkiem, którego wyśmiewam. A "winny się tłumaczy" jest tu jak kulą w płot xD Ty sobie po prostu zupełnie coś uroiłeś.


@szybki_zuk: jestem pełen podziwu, że sobie karku nie skręcisz przy tych fikołkach XD
@PonuryKos123: Typie, ale wiedz, że ja się nie nabiorę na taktykę zarzucania mi czegoś co sam właśnie zrobiłeś xD
Zesrałeś się chochołem na hasło, że nie można dotykać kogoś bez jego zgody xDDDD Jesteś potencjalnie niebezpiecznym odszczepieńcem
Mówiła, że zamienią domniemanie niewinności na domniemanie winy. Super sprawa, wywrócenie fundamentu prawa tak żeby można było skazywać bez dowodów za pomówienia.


@Maslacki: Może frustraci i kuce łykną, i dostaniesz parę plusów, ale oboje dobrze wiemy, że to nie jest treść tej ustawy xd.