Wpis z mikrobloga

@Kempes:

Dlaczego klaun?
Dlaczego prezydent USA ma martwić się BARDZIEJ o bezpieczeństwo... EUROPY od samych.... Europejczyków?

Wiem. Znam kontr-argumenty. Że to top1 super-mocarstwo, że zobowiązania jakieś tam sojusznicze, że odpowiedzialność i inne pierdy. I jasna sprawa — dlatego USA coś robi. Ale czy to powód, że ma robić więcej od nas? :)

*proporcjonalnie więcej od nas.
Naprawdę szkoda, że Nikki Haley ma bardzo małe szanse na pokonanie Trumpa w prawyborach


@Koziom: Trump chyba ma w garści republikanów, bo już przed poprzednimi wyborami groził że jeśli nie zostanie wystawiony jako kandydat republikanów, to wystartuje samodzielnie jako kandydat niezależny.

Wygrać wtedy nie wygra, ale przyciągnie do siebie wystarczającą ilość głosów wyborców republikanów, że wtedy z całą pewnością przegrają z kandydatem demokratów choćby Ci wystawili Clintonową.
@Koziom: Haley ma szanse na zostanie nominatką republikańską, bo dość poważnie trzeba traktować sytuację gdzie:

1. Trump idzie do pierdla w dowolnym z toczonych wobec niego procesów.
2. Stan zdrowia Trumpa drastycznie się pogarsza - wystarczy posłuchać/poczytać parę jego ostatnich wypowiedzi.
3. Trump dostanie bana na kandydowanie z okazji 14 poprawki do ichniej konstytucji, jako podżegacz do powstania - jeśli mnie pamięć nie myli któryś ze stanów otrzymał wyrok sądowy zabraniający
klaun bo jak na prawaka przystało lubi manipulować i łżeć


zresztą tylko i wyłącznie o tym jest wklejony tweet, to ty wyjeżdżasz z jakimiś projekcjami że mają martwić się bardziej o bezpieczeństwo Europy od danych Europejczyków


@some_ONE:

Nie wiem czy tak kłamie i manipuluje :) Nie wiem jak to policzył. Wiem jak liczyli Niemcy swoją pomoc dla Ukrainy i pokazywali, że to Niemcy pomagają bardziej od Polaków ;))

A mój komentarz