Wpis z mikrobloga

mała kuśka


@Mamaboss To u mnie niestety. Niby śmichy chichy, ale trochu boli i siada na psychę czytanie takich postów. Mimo że to trolling to jednak zawsze to jakąś zadrę wewnętrzną robi na jakiś czas i psuje postrzeganie samego siebie i jeszcze bardziej je nadszarpuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hieronim_Josif_Bruegel: A jak mężczyźni punktują kobiety że ta ma takie dupsko takie c---i itd to już jest git, bo facet może i to normalne, że patrzy na wygląd :))) a my nie możemy powiedzieć słowa na temat męskich mankamentów, bo chłopaczków to boli i jest wam przykro :)))) aż łzę uroniłam :))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Ja nigdy do kobiet personalnie nic nie miałem. Nigdy nie kpiłem z wyglądu itp. Po prostu wyrażam pewną perspektywę i pewne problemy, z którymi przyszło mi żyć i z którymi nie łatwo sobie poradzić na poziomie psychicznym. Nawet takie posty dość mocno podniszczają wewnętrznie. Tylko tyle.
  • Odpowiedz
Niech ktoś temu trollowi mamadno/toksycznapodrozniczka wytłumaczy że:
- południowi koreańcy to prawdopodobnie najbardziej zredpillowana populacja mężczyzn na ziemi w tej chwili
- ktoś kto nieironicznie używa zwrotu "inteligencja emocjonalna" (słowa którego szukasz to empatia) wykazuje się sam ujemnym iq i skłonnością do podążania za idiotycznymi trendami w strachu przed fomo, więc trochę nie na miejscu zarzucanie komuś innemu niskiej inteligencji
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Czy by dostać się do waszej agencji i zarabiać na gownowpisach to trzeba dobrze obrabiać memy i wpisy? Jeśli tak to powiedz tym swoim szefom że zrobiłbym to 1000 razy lepiej i życzę sobie 250 zł za wpis , ty już możesz znikać z posady
  • Odpowiedz