Wpis z mikrobloga

@rzaden_problem: Ja p------e xD. Największy mój strach nad wodą.

Co najśmieszniejsze w tym roku prawie się ziścił bo zabrakło z 3/4m aby rybacy we mnie p---------i. Ot, uznali, że większy ma pierwszeństwo.
  • Odpowiedz
  • 1
@rzaden_problem Uśmiałem się aż mnie boli brzuch. Jako żeglarz i motorowodniak potwierdzam, że podludzie na skuterach to wszędzie tak mają że cały czas trzeba się rozglądać.
Tacy są trochę jak magnes będziesz jedynym punktem na horyzoncie to się właśnie tam pojawią.

Edit: ten dzban też chciał blisko przepłynąć żeby p--------c ale źle wycyrklował.
Oni robią to specjalnie.
  • Odpowiedz
@ErroL: Absolutnie tego nie ogarniam, że ktoś może chcieć tak robić żeby kogoś p-------ć. Ja z skuterem staram się unikać jakichkolwiek jednostek, nawet jak wiem, że wędkarzowi falę zrobię z daleka to zwalniam.

Chociaż jest jeszcze gorszy typ podludzi niż podludzie na skuterach. Podludzie z warszafki lub Torunia na motorówkach na małych jeziorkach w strefie ciszy. Marzę żeby zobaczyć jak taki zjeb wkręca w śrubę znacznik.
  • Odpowiedz
  • 0
@MateMizu polecam zatokę Pucką i Gdańską jest więcej miejsca dla wszystkich i morze uczy więcej pokory. Niestety
Warszawa skolonizowała Mazury.
  • Odpowiedz