Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Siemanko mirki, mam problem i dotyczy on mięśni lewej ręki, wygląda to tak że nie mogę ich prawie w ogóle napiąć, zwłaszcza bicepsa i po treningu siłowym nie czuje takiego napięcia mięśni ręki jak w prawej ręce która jest całkowicie sprawna. Jakieś pomysły co może być nie tak, albo chociaż jak temu zaradzić?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@smieszek321 na bicepsie nie czuję bo nie mogę napiąć, ale i tak napewno musi być mały ( niedawno zacząłem podnosić ciężary) bo nie czuje go w stanie spoczynku, w przeciwieństwie do prawej ręki gdzie jest i jak napnę i jak jest rozluźniony. A jeśli chodzi o triceps to w lewej ręce go czuje i jest podobnie jak w prawej na wielkość ale też go nie mogę zbytnio napiąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@smieszek321 Tak robię, ale chodzi o to że pomimo podobnych ilości powtórzeń na biceps jak na prawą rękę to w ogóle nie mogę napiąć mięśni w lewej ręce co wydaje mi się trochę dziwne bo zdaje się że nawet nie wytrenowane mięśnie powinienem móc napiąć
  • Odpowiedz
  • 1
@revente K---a to może być rzeczywiście to, tylko teraz trudno będzie to zmienić bo całe życie telefon w lewej ręce, w prawej tylko przedramię i nadgarstek lata, a jak próbowałem lewą kiedyś to cała ręką mi latała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz