Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@modzelem koleżanka schudła ponad 30kg I skóra jej nie wisi, ale sporo ćwiczyła. No i była gruba może 2-3 lata (jeśli to ma znaczenie). A inna schudła jakoś 20kg i skóra pod broda jej brzydko wisi :/ ale w ogóle nie ćwiczyła tylko sama dieta. Z tym, że była grubiutka bardzo długo. W sumie od zawsze.
  • Odpowiedz
@modzelem: tak mam chwilę na jajach jak se wodniaka spuszczę, czyli może to chodzi o szybkie pozbycie się wody, sztucznie jakimiś środkami farmakologicznymi
  • Odpowiedz
@karmelkowa: najpierw to należy zadać pytanie, jak u kogoś pojawiło się 100 nadmiarowych kilogramów. To nie dzieje się z dnia na dzień.

Sam zgubiłem 35 kg, mając 15/16 lat w 6 miesięcy (dieta mż i bieganie dzień w dzien) i nic mi nie wisiało. Może też wiek ma na to wpływ, kiedy proces drastycznej redukcji miał miejsce.
  • Odpowiedz
@modzelem: Z wiekiem skóra robi się coraz mniej elastyczna, czym szybciej zrzucasz wagę tym większa szansa że zostanie skóra no i wiadomo czym więcej zrzucisz łącznie tym większa szansa. Niektórzy genetycznie mają większą elastyczność skóry. Wszystkie te aspekty jak i pewnie stado innych powodują, że może zostać skóra.
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem kluczowa w tym temacie wydaje się być waga startowa, genetyka i wiek. Jeśli chodzi o tempo odchudzania to nie jestem pewien, czy ma to aż taki wpływ, czy jest to powielany mit.
  • Odpowiedz
@modzelem: ćwiczę, zrzuciłem 19kg, jeszcze mi nic skóry nie wisi, ale zobaczymy, bo zostało ok 10kg. Byłem gruby całe życie więc spodziewałem się że będzie torba ze skóry ale jak narazie jest git
  • Odpowiedz