Wpis z mikrobloga

@vitovia: nawet jeżeli to jest w cenie apartamentu w Warszawie to ch*j kogoś to ¯\(ツ)/¯
Myślisz, że oskarki deweloperskie co zrobią w pierwszy dzień wojny? Będą już dawno na zachodzie razem z upłynnionym kapitałem w postaci dobrych samochodów, gdyż każdy normalny by tak postąpił.
Ciekawe czy francuz też by tak #!$%@?ł: patrz przyjechał polaczek G klasą xD Pewnie miałby na to #!$%@? podobnie jak ja. Ale tylko Polak się zesra, że
teksty o patriotyzmie, walki dla dobra narodu, poświęcania się dla kraju, to zostawiłem za sobą w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@markhausen: mi nawet do tego czasu nie dotrwały i tam już padało pytanie "po co?". Ta konsternacja nauczycieli jak po pytaniu "co dla ciebie znaczy patriotyzm" padała odpowiedź "nic".

Jak politycy chcą się #!$%@?ć, to niech się spotykają na arenie i niech walczą na śmierć i
@dracar: Ja uważam, że milionerzy mają pełne prawo opuścić swoj kraj w czasie wojny, nie mam z tym żadnego problemu. Nie uważam, żeby gość musiał iść na front

Ale tak samo nie uważam, że saszka z ładą musi tam zostać. To niesamowite jak beznadziejnym miejscem jest Ukraina (Rosja tak samo) i naprawdę ciekawi mnie jak się to rozwinie jeśli chodzi o demografię. Kto tam będzie chciał zostać i dbać o ten
@dracar: #!$%@?, niech sobie robi i nie zapomni wydawac duzej ilosci swoich pieniedzy w Polsce. A na front sam bym nie poszedl i #!$%@? gdzie sie da, wiec tu akurat zdrowia panu zycze, niech sie wiedzie.
a że to exen który bezsprzecznie wspiera ukrainę to nie wypada krytykować


@Dizel_AHTUNG: nie, po prostu to jest osoba, która w 100% jest upoważniona do głoszenia publicznie takiej krytyki przez wzgląd na swoją działalność.
jakbyś się takim przejechał inaczej byś mowil, z nimi jest tak samo jak z tymi land crusierami z wyposażeniem a'la szejk z dubaju- czujesz się bardziej jak w limuzynie niż w klasycznej limuzynie xD


@ArekMaupa: jechałem i mimo to nie rozumiem. Jest to dupowóz opracowany dla wojsk krajów trzeciego świata, wypełnienie go skórą i plastikiem w środku nie czyni go niczym specjalnym.
Dobrze się jeździ Hiluxem, ale nie G-klasą XD