Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1 że jest jedna część miasta odcięta a nie całe? Zobacz sobie rejony kocmyrzowa czy pleszowa gdzie są tam miejsca gdzie bez auta nie da się funkcjonować niby miasto a wygląda jak wieś mało gdzie tam komunikacja nawet dociera. Mieliśmy być pierwszy miastem w całej unii z strefa na całe miasto. Co było bez sensu, komunikacja nie działa za dobrze a ci się rzucają z motyką na słońce. Plus w 7 niemieckich
@Oskariat xddd dobra cichutko trollu wiecznie używacie tej samej narracji znudziło mi się już podanie z tobą. Jak bym miał urojenia to nie robił bym w swoim zawodzie to raz
@Lardor: po pierwsze Gibała działa w radzie miasta i nawet sobie radzi, o co go nie podejrzewałem. Szczerze mówiąc miałem do niego negatywne podejście przez ostatnie lata, ale z braku lepszych kandydatów, oraz przez swoją obywatelską działalność coraz bardziej mnie przekonuje. Co do SCT to absolutnie mnie to nie interesuje, ba w sumie jest mi to na rękę. Ale nazywanie Gibały komuchem to już spora odklejka xD
eko komuch który jest za SCT


@Lardor: Czyli warto na niego głosować. SCT na terenie Krakowa to jest pierwsza z inicjatyw, którą chciałbym widzieć zrealizowaną.
Gdzieś mam ekologię, miasto jest zakorkowane, więc ktoś musi wypieprzać z drogi, a przecież nie zakażą jazdy nowym autom, więc logiczne, że w pierwszej kolejności gruzy out, a ich kierowcy do zbiorkomu. Jak wprowadzono płatne parkowanie, to też trochę się przerzedziło i wreszcie mogłem pojechać na
@Oskariat #!$%@? o mnie wiesz a #!$%@? 3 po 3 mam auto z 2018 i? Nie lubię jak się innym odbiera wolność. #!$%@? ci do tego kto czym jeździ plus pisałem ci nie pisz mi jak mam żyć sam się wybierz do psychiatry bo mam wrażenie, że potrzebujesz pomocy. Chcesz zmieniać świat zacznij od siebie urojony smutny piwniczaku. Ile ci płacą za te pro lewackie komentarze?
a wiesz czemu jest zakorkowane? Bo władze miasta do tego doprowadziły.


@Lardor: W jaki sposób? Miasta zawsze były zakorkowane bo ich przepustowość jest ograniczona, nikt nie będzie robił w mieście trzech pasów w jedną stronę. Tak jak na wolnym rynku ceną koryguje się popyt, tak samo tutaj "progiem wejścia" koryguje się ilość aut na drogach.
@stanleymorison z dupy robione zwężenia nagle gdzie korków nie było nagle po wprowadzeniu zwężeń są. Remonty jednych z ważnych ulic na raz most dębnicki zaraz odcięto Salwator, w tym samym czasie sobie na księcia Józefa wymyślili zwężenie drogi bo robili drogę dla rowerów opolska bus pasa robili plus rondo Polsadu i jak to miasto ma nie stać w korkach. W 2023 na raz remontowali najbardziej ruchliwe ulice i nigdy tak zakorkowanego miasta