Wpis z mikrobloga

via Android
  • 91
@G06DbT nie może już co gorsza nie ma na kogo tu głosować ale Gibała #!$%@? wie z skąd się wziął wielce eko typ który jest synkiem jakiegoś dewelopera. No nic wygra będziemy patrzeć na to eko kiedy będzie on ziemię pod osiedla sprzedawał
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Fanaticz no właśnie problem ze tu nie ma na kogo głosować Gibała to eko komuch który jest za SCT i na bank zrobi wszystko by wprowadzić.
  • Odpowiedz
@Lardor: wiesz co byłem w Chicago dwa lata. Autostrady po 5 pasów a i tak o 8 rano się jechało 20 km/h bo takie korki.
A jeszcze budowali kolejne pasy.
Kraków się rozwija.
Każdy jak jedzie po zakupy to najchętniej by wjechał do sklepu żeby nie iść 10 metrów.
I tak sie zastanawiam komu jak komu ale Tobie kierowcy autobusu nie byłoby łatwiej w pracy jakby takie SCT wprowadzili?

Patrz co
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sl_w_k_1 co mi korki dają? Ze nie zrobię wszystkich kursów, bo przerwę i tam muszę mieć? Zresztą zobacz ile jest aut które wjedzie do SCT korki to wina zwężeń zresztą moim hobby w czasie prywatnym są stare auta i muszę kombinować by legalnie to miasta wjechać. Dla mnie sct to szukanie problemu tam gdzie go nie ma. Covid pokazał iż auta nie robią takiego smrodu jak się wydawało. Co do jazdy po
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pandzia_art no to prawda, człowiek jak wół haruję psychicznie się męczy, władze miasta jeszcze utrudniają mu życie a zarobki jak w Biedronce za cholerna odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
@Lardor:
Zgadzam się z Tobą że COVID pokazał że auta nie mają wplywu na smog.
Rozumiem że ty masz płacone od godziny i wszystko ci jedno ile km przejdziesz.
Ale ja jednak wolałbym do pracy dojeżdżać półgodziny a nie godzinę.
  • Odpowiedz