Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
#ucieczkadoraju
Ten Szpakowski to niezły farmazon. Nawiązując do materiału o więzieniach z przed kilkoma dni. Szpakowski twierdzi, że na Filipinach policjancji polują na białych obcokrajowców by zasilić budżet samorządowy przed wyborami. Większej bzdury w,życiu nie słyszałem.
Gdyby tak się działo nagminnie doszłoby do skandalu międzynarodowego. Takie akcje odstraszałoby turystów
Twierdzi też, że Policja zorganizowała łapankę na niewinnych Polakach. I Szpakowskiemu się upiekło bo zdążył uciec. A pod koniec wyjawił, że Policja dostała cynk, że Polacy posiadają narkotyki. XD
Stąd drodzy państwo był nalot. Gdyby Szpakowski i przyjaciele byli niewinni nie musieli by uciekać.
Na Filipinach jest zero tolerancji wobec jakichkolwiek narkotyków a Filipinski rząd prowadzi otwarcie wojnę z gangami narkotykowymi,. Między dilerami, Policja a armią dochodzi w niektórych rejonach Filipin do wymiany ognia. A za odstrzał dilera służby mundurowe nie ponoszą żadnych kosekwecji, gdyż Filipinski rząd na taki odstrzał przyzwala.
W następnym temacie Szpakowski stwierdził, że Filipinka może facetowi narobić problemów. I to jest prawda.
Przez to, że Filipiny przyrównuje się z Kambodża, Tajlandia wpada się w pułapkę myśląc, że to dobry kraj na seks turystykę.
Kobiety na Filipinach maja wyższą wartość niż nawet Klapek czy Łysy.
Jest stereotyp, Filipińczyka który zdradza I rzeczywiście tak bywa na każdej wyspie inna kobieta z dzieckiem. Doprowadza to do takich skrajnych sytuacji, że często Filipińczycy porzucają swoje dzieci , partnerów i uciekają tak jak Damian na inną wyspę zaczynając życie od nowa. Tyczy się też to kobiet. A co z dziećmi? Albo wychowują dziadkowie albo wychowuje ich ulica.
W każdym razie problem jest na tyle duży, że Filipinski rząd dał kobietom szereg przywilejów.
Brak rozwodów, czy też podział w małżeństwie majątku, pieniędzy, dobr. 60/40 z korzyścią dla kobiety. Czyli jak glowa rodziny przynosi wypłatę do domu żoną ma prawo do 60%. Oczywiście normalna kobieta w zdrowym związki nie będzie tego żądać..ale nie daj Boże śmiertelnie się pokłócisz to cie podkabluje za finacial abuse.
W Wielkiej Brytani też weszło tę prawo o ile pamietam nazywa siè to economy violence czyli prxemoc ekonomiczna. Ale to sie tyczy wtedy gdy partner bez zgody zarzadz pieniedzmi partnera.
Za małolaty
też na Filipinach pojdziesz siedziec. Cieszy mnie fakt, ze pracujà na Filipinach nad prawem alimentacyjnym. Siegnie się Damianowi
Towarzysz_Sobaka - #raportzpanstwasrodka 
#ucieczkadoraju
Ten Szpakowski to niezły fa...

źródło: 1000000070

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@lskx: miałem na myśli Szpakowskiego.
Te materiały kiedyś widziałem. Także niewinni Szpakowski i przyjaciele nie są.
Co ciekawe sam Szpakowski nagrał pijanego Damiana za kierownicą w czasach pierwszej dramu z Aico
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Mam żonę Filipinke, wszystko co napisales jest prawda. Moja żona pochodzi z wyspy Mindanao, Suriago Del Sur, byłem tam dwa razy jako jedyny bialas na wyspie, tam raczej turysci nie odwiedzaja bo jest niebezpiecznie, puki jestes ze swoimi jest ok.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.