Wpis z mikrobloga

Obiecywał kredyt 0% to niech da takie kwoty żeby można było za to kupić mieszkanie i wykończyć. Bo jak bierzesz kredyt to bank chce żebyś wziął tyle ile potrzebujesz żeby to jeszcze wykończyć i żyć w tym.


@Marvel7: No to łap ofertę kawalerki dla chłopa - 32 m^2 za 135k (4k / m^2) w Grudziądzu, w centrum, blisko galeria, tramwaj pod nosem, pociąg na dojazdy do Bydgoszczy. Sprzedaje gminny zasób komunalny
PfefferWerfer - >Obiecywał kredyt 0% to niech da takie kwoty żeby można było za to ku...

źródło: kawalerka_dla_cuopa

Pobierz
@Marvel7 Ale ze Kancelaria Premiera jest pośrednikiem?

Może ja napiszę o to jaki samochód kupić do 50k bo ceny samochodów #!$%@?.
I naprawdę nie obchodzi mnie ze mamy od dłuższego czasu inflację dwucyfrowa, przecież to nie ma nic wspólnego z cenami samochodów czy mieszkań
Przecież to jest licytacja dzbanie XD


@Marvel7: I co z tego, myślisz że w Grudziądzu jest duża konkurencja? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie tak, w końcu z tego wynikają astronomiczne ceny 3-5-6k /m^2

No ale jak chcesz gotową ofertę od flipera do wprowadzenia sięto łap:

31m^2 z windą, też wielka płyta, za 170k ale po generalnym remoncie, winda, ogrzewanie miejskie, nadal tramwaj pod nosem i centrum. Wyjdzie
Napisałem do kancelarii premiera pytanie co ma kupić singiel za 200k zł tak żeby jeszcze miał to wykończone pod klucz z jego programu.


@Marvel7: A właściwie to pytanie z jakiej dupy jest zadane? Jak gardzę tym programem tak 200k to po prostu limit objęty kredytem 0%. Dobierzesz resztę rynkowo to i tak masz tani kredyt kosztem całej reszty płacącej podatki a ten jeszcze narzeka jak mu źle...