Wpis z mikrobloga

Okej. To co ta pisówa powoedziała osobiscie mnie dotknęło. Jak sie ma prawo do aborcji z chęcią pomocy osobom niepełnosprawnym? A no opowiem na swoim przykładzie. Mam siostrę z porażeniem mózgowym. Jestem tylko ja i ona. Nie mamy wiecej rodzenstwa. Wiem, ze jesli zabraknie rodzicow opieka nad nia spadnie na mnie. Nie mam jeszcze dzieci ale chvialabym mieć. Do tej pory bałam sie zajsc w ciaze, bo gdyby okazalo sie ze moje dziecko bedzie chore nie moglabym usunac ciazy, bo poprzedni rzad mi te prawo zabral. Zostalabym skazana przez zycie na opieke nad dwoma osobami niepelnosprawnymi. Dajcie ludziom wybor. Życie pisze różne scenariusze. #sejm
  • 211
@Wykastro ile kosztuje dożywotnie utrzymanie dziecka z porażeniem mózgowym? Na ile można wycenić życie które traci kobieta która się musi opiekować człowiekiem który nie ma świadomości że żyje, bo wiesz, przy tych chorych jakoś nigdy nie ma faceta a to wy najgłośniej krzyczycie o zabijanym życiu. Więc do pytania o pieniądze, dodaję kolejne pytanie. Czy życie kobiety która musi się dożywotnio poświęcić opiece nad takim chorym dzieckiem już nie jest ważne?
@betonowa_klata ależ bzdury gadasz i sama sobie przeczysz. Doprawdy, trochę stereotyp płytkiego myślenia jako kobieta się u Ciebie wpisuje.
Co ma facet do tego, chcesz aborcje jedziesz do czech, nie chcesz =wychowujesz, nie chcesz wychowywać =oddajesz do domu dziecka. Nie ma innej alternatywy, jak Ci się nie podoba to się nie pieprz z kimś kto nie będzie w stanie wziąć odpowiedzialności za to co może wam się przytrafić. Właśnie takie jest wasze
@betonowa_klata życie jest ogólnie nie sprawiedliwe, jak myślisz, że to bajka i tylko podejmujesz proste decyzje to chyba masz umysł 10 latka. Tak czasem trzeba podjąć decyzję, która nie jest prosta, choć dla mnie owiele gorsze jest to, że się zabija takie dziecko.

Istnieją przypadki, gdy dziecko ze stwierdzoną wadą rodziło się zdrowe, albo gdy cudem jakoś przeżyło.

I co też tym dzieciom powiedz …. No nie za mądrą decyzja była, trzeba
@betonowa_klata a ja Tobie. Jak nie rozumiesz rozwiązań, i tego o co mi chodzi to jesteś pusta jak słup.

Mówię, że dla państwa moralne jest nie zabijanie dzieci, że można jechać do Czech .

Pozatym w skrajnych przypadkach gdy dziecko jest chore też taki zabieg mozna wykonać w Polsce.

A Ty mi gadasz, jakbym mówił, że w każdym przypadku, nie należy takiego zabiegu wykonywać hipokrytko. Jescze mi życzysz takiego dziecka. Jesteś chorym
@betonowa_klata w ogóle z jakim głupim człowiekiem dyskutuje. Bronię kraju i tego by nie było tu aborcji to mi gada jakbym był ogólnie przeciwny aborcji na całym świecie. Weź ty się ogarnij idź spać czy coś bo jesteś chorym człowiekiem.
Mam pomysł. Idz na wolontariat. Moze do tych oddanych dzieci z fasem. Albo z porazeniem mozgowy. One nie maja swiadomosci, robia pod siebie, duzo z nimi roboty wiec ktos na pewno doceni. Sam mówiłeś że oddanie to świetny pomysł. Dużo lepsze niż aborcja w 15 tygodniu jeśli w badaniach prenatalnych wyjdą poważne uszkodzenia.
@betonowa_klata jesteś osobą nawiedzoną naprawdę, leczysz się psychiatrycznie? Pytam poważnie?

Jaki masz problem pojechać do Czech? Tak cię boli dupa, że nie możesz za rogiem sobie zrobić aborcji na życzenie?

Wiesz ile jest takich pustych lasek jak Ty ? Zbyt wiele, i jak czytam co piszesz to faktycznie chyba zmieniał zdanie. Mama była by dumna, może by nawet skorzystsla jakby widziała jakiego debila wyzuci na ten świat.

Jak nie rozumiesz różnicy między