Wpis z mikrobloga

Okej. To co ta pisówa powoedziała osobiscie mnie dotknęło. Jak sie ma prawo do aborcji z chęcią pomocy osobom niepełnosprawnym? A no opowiem na swoim przykładzie. Mam siostrę z porażeniem mózgowym. Jestem tylko ja i ona. Nie mamy wiecej rodzenstwa. Wiem, ze jesli zabraknie rodzicow opieka nad nia spadnie na mnie. Nie mam jeszcze dzieci ale chvialabym mieć. Do tej pory bałam sie zajsc w ciaze, bo gdyby okazalo sie ze moje dziecko bedzie chore nie moglabym usunac ciazy, bo poprzedni rzad mi te prawo zabral. Zostalabym skazana przez zycie na opieke nad dwoma osobami niepelnosprawnymi. Dajcie ludziom wybor. Życie pisze różne scenariusze. #sejm
  • 211
Ty? wiadomośc wcześniej xd


@Wykastro: nie, nie pytałam.

przecież ten kraj ci wisi to po co jakaś naprawa


@Wykastro: ty jesteś po jakichś narkotykach? masz syndrom potrząsanego dziecka? fas? po to, żeby nie wisiał i nie był #!$%@?.

Jezu życie lewaka to jest jednak proste, nie ważne fakty i logika, pamięć złotej rybki, potem glupote byle tylko gadać.


@Wykastro: no trudniejsze niż prawaka, który nie ma samoświadomości

może prężysz
@Cadfael:

nie, nie pytałam.

pytałaś się mam ci szukać i tracić czas? nie będę tego robić bo to nie ma sensu, jak nie pamiętasz co piszesz to może jakieś legi na pamięć ?

ty jesteś po jakichś narkotykach? masz syndrom potrząsanego dziecka? fas? po to, żeby nie wisiał i nie był #!$%@?.

ale jest tyle nie #!$%@?, możesz sobie wybrać, co za problem? łatwiej chyba się przeprowadzić niż cały kraj zmieniać.
@Cadfael:

nie, nie pytałam.

pytałaś się mam ci szukać i tracić czas? nie będę tego robić bo to nie ma sensu, jak nie pamiętasz co piszesz to może jakieś legi na pamięć ?

ty jesteś po jakichś narkotykach? masz syndrom potrząsanego dziecka? fas? po to, żeby nie wisiał i nie był #!$%@?.

ale jest tyle nie #!$%@?, możesz sobie wybrać, co za problem? łatwiej chyba się przeprowadzić niż cały kraj zmieniać.
@Wykastro: lol, #!$%@? jeszcze rycerza niepokalanej xD

mam ci szukać i tracić czas?


@Wykastro: tak

ale jest tyle nie #!$%@?, możesz sobie wybrać, co za problem? łatwiej chyba się przeprowadzić niż cały kraj zmieniać. i wisi, bo jak mówisz, 1 co to byś uciekała gdzie pieprz rośnie to jaką niby wartoś ma dla ciebie to miejsce xd


@Wykastro: no ty też możesz #!$%@?ć z polski i wybrać jakiś kraj
@Cadfael tracić czasu nie będę, jak Ci się tak bardzo chce to sama poszukaj. Tam to jest. Mi się tu podoba, i nie zostawię ponad 1000 lat histori, krwi , poświęceń dla zmarnowania dla lewusów, którzy niczego nie szanują, nawet samych siebie. Pozatym w razie wojny Ty uciekasz to jaką to wartość dla Ciebie xd

Nie fascynują mnie kraje arabskie.

Twoja mi opowiada, że żałuje że nie wyszło.

Robię to samo dlatego
Mi się tu podoba, i nie zostawię ponad 1000 lat histori, krwi , poświęceń dla zmarnowania dla lewusów, którzy niczego nie szanują, nawet samych siebie.


@Wykastro: nie, ja tam nie szanuję tylko prawaków.

Pozatym w razie wojny Ty uciekasz to jaką to wartość dla Ciebie xd


@Wykastro: no szanuję siebie. jak mam wybierać między krajem a mną to wybór jest oczywisty

Nie fascynują mnie kraje arabskie.


@Wykastro: a powinny,
@Cadfael o ciekawe, wychodzą ludzkie odruchy.

Idź do Putina i mu powiedz o ludzkich odruchach, chcesz naprawiać jednostkę, które nie napada na inne kraje to może najpierw się zajmij naprawianiem takiej, któraś morduje już narodzonych ludzi?

Taka mądra jesteś czego się nie weźmiesz za coś trudniejszego ? :)

Mnie w tydzień, ciebie w 10 sekund. Za 2 kury max była byś sprzedana. Nie wiesz z kim tańczysz.

To prawach to nie ludzi?