Wpis z mikrobloga

Okej. To co ta pisówa powoedziała osobiscie mnie dotknęło. Jak sie ma prawo do aborcji z chęcią pomocy osobom niepełnosprawnym? A no opowiem na swoim przykładzie. Mam siostrę z porażeniem mózgowym. Jestem tylko ja i ona. Nie mamy wiecej rodzenstwa. Wiem, ze jesli zabraknie rodzicow opieka nad nia spadnie na mnie. Nie mam jeszcze dzieci ale chvialabym mieć. Do tej pory bałam sie zajsc w ciaze, bo gdyby okazalo sie ze moje dziecko bedzie chore nie moglabym usunac ciazy, bo poprzedni rzad mi te prawo zabral. Zostalabym skazana przez zycie na opieke nad dwoma osobami niepelnosprawnymi. Dajcie ludziom wybor. Życie pisze różne scenariusze. #sejm
  • 211
wolisz splendor gdzie się morduje dzieci, itp ?


@Wykastro: oczywiście, jak podają statystyki, które sam wrzuciłeś takie kraje są szczęśliwsze ()
komórka/ zygota itd jest dzieckiem? zmieniasz mu pieluchy? karmisz cycem?


@Cadfael: jest nowym czlowiekiem, a nazwij sobie jak chcesz. Lewica lubi np. pasozyt.

Oho, i mamy Hitlera. Jadłeś kiedykolwiek rośliny lub mięso, moralisto? Zszokuję cię, ale to były żywe organizmy. Jesteś według samego siebie jak Hitler, przerażające.


@Wap30: alez oczywiscie, ze jadlem i dalej jem, bardzo lubie mieso, ryby, owoce, warzywa. Ty nie rozumiesz chyba istoty problemu. O ile oczywiscie
@Cadfael:

no jeszcze piętnasty raz napisz coś o ośmieszaniu, zaklinanie rzeczywistości u prawaka silne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

małpy znaczy lewaki sile w stadzie jak widzę tylko że nie rozumiesz argumentów, jak pisze raz to nie rozumiesz.

a, to ten splendor na arenie międzynarodowej xD

wolisz splendor gdzie się morduje dzieci, itp ?

typie, a wiesz, co powinniśmy wprowadzić, żeby być wyżej? aborcję :) sprawdź prawo aborcyjne
nie masz pewności, że jak się to wprowadzi, znowu kłamiesz i zaginasz rzeczywistość równie dobrze, może spaść, i raczej chodzi o zarobki. i sam się orasz ;]


nie masz pewności, że jak sie to wprowadzi to nie wzrośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą no ja Ci pokazałem, że polska to nie menel na ostatnim miejscu jak to ty uważasz. mimo braku pozwolenia na zabijanie dzieci.


@Wykastro: to
Oczywiscie, ze nigdy z nie czlowieka nie powstanie czlowiek


@93michu93: ciekawa teoria. Jak w takim razie powstał pierwszy człowiek? Czyżbyś był do tego kreacjonistą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

niepotrzebnie schodzimy do religii, ona nie jest tutaj w ogole potrzebna. Taki paradoks, do spraw aborcji religie zawsze wyciagaja ateisci xD


@93michu93: nie chciałbym obrażać twojego intelektu, ale zdajesz sobie sprawę że całą dyskusję rozpocząłeś odpowiadając na komentarz
@Cadfael: ale stek bzdur tak jednym słowem piszesz, możesz spierdzielać już teraz na co czekać, kłamiesz już któryś raz z koleji, temat mnie nie przerasta tylko tarzam się w błocie z osobą nie douczoną i równie dobrze mógłbym tłumaczyć coś kozie.

nic o mnie nie wiesz, a z twoich wypowiedzi można wystarczająco wywnioskować jakim jesteś człowiekiem, albo bardziej bym określił płodem poza macicznym.

Sama siądź do historii, bez ludzi co zależało
łamiesz już któryś raz koleji


@Wykastro: gdzie kłamię z koleJi, gamoniu bez matury? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nic o mnie nie wiesz


@Wykastro: jesteś prawakiem - analfabetą, który wyżej sra niż dupę ma, nic więcej o tobie nie muszę wiedzieć

bez ludzi co zależało na tym kraju byś jej nie miała


@Wykastro: tak, szanuję aliantów, bo za polaków to by tu polski nie było (
ciekawa teoria. Jak w takim razie powstał pierwszy człowiek? Czyżbyś był do tego kreacjonistą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wap30: teoria ewolucji jest okej, przynajmniej narazie jest najbardziej prawdopodobna.
Wiesz, ze to nie bylo tak, ze mielismy milion malp i jedna przypadkiem urodzila czlowieka.

nie chciałbym obrażać twojego intelektu, ale zdajesz sobie sprawę że całą dyskusję rozpocząłeś odpowiadając na komentarz mówiący o katolickich moralistach, a teraz piszesz "niepotrzebnie
@Cadfael: tłumacz do słupa a słup jak dupa, przeczytaj poprzednie wypowiedzi, gdzie wytknąłem Ci kłamstwo i gdzie się odnosiłem, nie będę tego robił 5 raz.

gdzie kłamię z koleJi, gamoniu bez matury? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mam maturę i nie tylko, radze przestać obrażać mnie bez podstawne bo zwyczajnie trafisz na czarną listę i zoczne zgłaszać twoje posty. Chyba, że taki masz plan.

tak, szanuję aliantów, bo
Mam maturę i nie tylko, radze przestać obrażać mnie bez podstawne bo zwyczajnie trafisz na czarną listę i zoczne zgłaszać twoje posty. Chyba, że taki masz plan.


@Wykastro: o nie! nie rób tego! xD

no tak bo historia to tylko jedno wydarzenie II w światowo. dobry argument xd


@Wykastro: taaak? a kiedy to masowe umieranie coś dało?

Przykłady daj bo walisz frazesami gdzie to brak rozumowanie? gdzie prostactwo, kto to
@Cadfael:

taaak? a kiedy to masowe umieranie coś dało?

choćby cud nad Wisłą, albo bitwa pod Wiedniem.

braun = daun

przykład z szczęśliwymi krajami jest najdobitniejszym przykładem twojeo braku klejenia faktów

co do reszty to zaczynasz bełkotać. wezwać pogotowie?


jeśli chodzi o ranking to dałem go dlatego, żeby Ci pokazać, że Polska nie jest na ostanim miejscu, a ty sobie po prostu dopowiadasz swoje, masz prawo ale wciskasz mi inny cel
swiat jest idealnie zlozony i wszystko tutaj pasuje


@93michu93: nie jestem pewien co to znaczy, ale jedyne istotne pytanie to "czy świat można sformalizować". Jedyna sytuacja gdzie istnieje absolutna prawda lub absolutny fałsz może mieć miejsce w systemach formalnych. Jeżeli powiem że 2 jest mniejsze od 3, to mam absolutną rację i nie podlega to dyskusji. Jak powiem że "człowiek to kategoria ostra, tzn. każdy obiekt można poddać pod kryterium bycia
choćby cud nad Wisłą, albo bitwa pod Wiedniem.


@Wykastro: no, te zwycięstwa na chwilę, zwłaszcza legendarna bitwa pod wiedniem, do której masturbujemy się wyłączie my ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli chodzi o ranking to dałem go dlatego, żeby Ci pokazać, że Polska nie jest na ostanim miejscu,


@Wykastro: no i pokazałeś, że lewackie kraje są szczęśliwsze niż polska

Bądźmy poważni, dalsza dyskusja nie ma sensu, chcesz
@Cadfael

no, te zwycięstwa na chwilę, zwłaszcza legendarna bitwa pod wiedniem, do której masturbujemy się wyłączie my ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chciałaś przykłady masz, po co dalej ciągniesz ten wątek ?

no i pokazałeś, że lewackie kraje są szczęśliwsze niż polska

wiele, rzeczy można pokazać na podstawie tego artykułu ale czy szczęśliwsze? bogatsze, więcej się zarabia i z tego względu ten ranking, ewentualnie nie maja. Rosjan za sąsiadów
Wszędzie myślisz, że bycie lewakiem to jakieś rozwiazanie, których ludzi przyciąga?


@Wykastro: tak, dokładnie tak. prawactwo nie przyciąga jak widać.

Dlaczego jeszcze jesteś w tym kraju albo tak ci nie pasuje to co tu się dzieje skoro w tylu krajach jest tak lepiej, masz wolność a ten kraj i tak Ci wisi pod każdym względem? co Ty tu jeszcze robisz ?


@Wykastro: dlaczego? żeby przerabiać ten katozaścianek na lewicowy, normalny
Wszędzie myślisz, że bycie lewakiem to jakieś rozwiazanie, których ludzi przyciąga?


@Wykastro: tak, dokładnie tak. prawactwo nie przyciąga jak widać.

Dlaczego jeszcze jesteś w tym kraju albo tak ci nie pasuje to co tu się dzieje skoro w tylu krajach jest tak lepiej, masz wolność a ten kraj i tak Ci wisi pod każdym względem? co Ty tu jeszcze robisz ?


@Wykastro: dlaczego? żeby przerabiać ten katozaścianek na lewicowy, normalny
@Cadfael:

tak, dokładnie tak. prawactwo nie przyciąga jak widać.

jak widać nie każdego, mnie obrzydza bumargument obalony.

dlaczego? żeby przerabiać ten katozaścianek na lewicowy, normalny kraj. dlatego.

ale po co skoro ten kraj Ci wisi, jest tyle super lewicowych miejsc.
CZyli tak jesteś za zabijaniem dzieci, za niszczeniem kraju , przykre to

lubię #!$%@?ć prawaków, taki kink.

mi krzywdy nie robisz, tylko sobie i w sumie to mi cie szkoda troche,
jak widać nie każdego, mnie obrzydza bumargument obalony.


@Wykastro: a kto pytał

ale po co skoro ten kraj Ci wisi, jest tyle super lewicowych miejsc.


@Wykastro: chcę, żeby ten też był lewicowy.

CZyli tak jesteś za zabijaniem dzieci, za niszczeniem kraju , przykre to


za pierwszym tak, za drugim nie, sami to dobrze robicie z kościółkiem pod rękę (to pierwsze zresztą też)

mi krzywdy nie robisz, tylko sobie i w
jak widać nie każdego, mnie obrzydza bumargument obalony.


@Wykastro: a kto pytał

ale po co skoro ten kraj Ci wisi, jest tyle super lewicowych miejsc.


@Wykastro: chcę, żeby ten też był lewicowy.

CZyli tak jesteś za zabijaniem dzieci, za niszczeniem kraju , przykre to


za pierwszym tak, za drugim nie, sami to dobrze robicie z kościółkiem pod rękę (to pierwsze zresztą też)

mi krzywdy nie robisz, tylko sobie i w
@Cadfael:

a kto pytał

Ty? wiadomośc wcześniej xd

chcę, żeby ten też był lewicowy.

ale po co ?jaki masz motyw, skoro ci on wisi to po co chcesz go popsuć do reszty, nie naprawisz nic swoim lewicowym podejściem.
mówiłem ze nie jestem za kościołem w takiem postaci przynajmniej, szkoda ze nie potrafisz sklejac faktów. przecież ten kraj ci wisi to po co jakaś naprawa , ty sama sobie przeczysz Jezu życie