Wpis z mikrobloga

@Mi_Amas_Linukson: Nie warto :D. Na prege tak szybko rośnie tolerka, że szkoda gadać, a potem to już czujesz tylko skutki uboczne. Ja nie pamiętam ile najwięcej wrzuciłem przez noc, ale też były to podobnie duże dawki. Po zbyt dużych dawkach podobno można padaczki dostać i niby nigdy nie dostałem, ale silne drgania całe ciała były. Szkoda głowy, bo człowiek się tylko schizuje i nakręca.
Ja to i tak ostatnio bardziej odwalilem
@aczutuse: #!$%@? mam dosc tego #!$%@? zycia. Juz nie.moge wytrzymac tego bolu psychicznego. Wypieprzylbym z checia te wszystkie leki, ale nie dam rady bez nich zyc. Ja juz nie wiem co mam.zrobic zostaje mi chyba tylko magik. Ale nie teraz, bo mama, bedzie smutna. Pozyje se jeszcze troche.
@Mi_Amas_Linukson: bo zjazdy masz, jak ja się naćpię 600 mg pregi to ponad 4 dni mam straszny dół.
Co byś ciał od życia se? Umisz skonkretyzować?

Musisz se znaleźć takie cele i abu je osiągnąć abu se udowodnić, że szczęścia nie dają.
bo zjazdy masz, jak ja się naćpię 600 mg pregi to ponad 4 dni mam straszny dół.


Ktoś mi to też pisał ostatnio, ale no nie wiem. Nie zauważyłem nic takiego. Dół mam prawie zawsze, bo w końcu przewlekła depresja.

Co byś ciał od życia se? Umisz skonkretyzować?


No właśnie nie wiem. Chyba śmierci ehh. Nic mi nie wychodzi, czas płynie jak szalony. Z pasji zajmuje się fizyką, matematyką, elektroniką i programowaniem.