Wpis z mikrobloga

Loteria Buddy i jak bardzo to gówniany deal dla ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętajcie, dla influencerów jesteście produktem i w 99,9% przypadkach, każda akcja rozdawania pieniędzy, lub ,,mówienia szczerze" jest akcją kierującą do wyciągnięcia od was większej ilości pieniędzy, a nie dania wam realnej wartości.



.



Miło mi się zrobi, jak pod filmem będe miał 100 wyświetleń
#famemma #budda #youtube

Jak miałem publikować to akurat Wardęga nadaje na Baxtone xd
Antybuka - Loteria Buddy i jak bardzo to gówniany deal dla ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Pamięt...
  • 10
  • Odpowiedz
@Antybuka: Grząski temat, Budda ma taką społeczność że choć udowodnisz coś bezbłędnie 1:1 to i tak cię zjedzą.
abstrahu**ąc od tego to fajnie że w końcu ktoś to policzył, choć dla każdego choć trochę myślącego osobnika nie było to potrzebne bo schemat działania jest oczywisty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Antybuka: Bardzo dobry film. Tylko zastanawiam się czy docelowi odbiorcy zrozumieją, że nawet 10x większa szansa na wygraną, to nadal szansa równa 0. Prezentuje Państwu typowego odbiorcę tego typu rozgrywki i jego logikę. Tylko coś Ci się pomyliło z grubością papieru, bo taki papier ma 80-90 mikronów czyli 0,08-0,09 mm. Inna sprawa, że na 100% tam nie ma 12 cm wysokości losów. Można to sprawdzić na podstawie tej srebrnej "listwy"
10kobla - @Antybuka: Bardzo dobry film. Tylko zastanawiam się czy docelowi odbiorcy z...

źródło: Screenshot_20240124-190933~2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Antybuka: Dlatego dobrze, że zrobiłeś film. Budda często mówił, że u niego szanse są o wiele większe niż w lotto. Twoje wyliczenia wyjaśniają, że szanse są prawie zerowe. Liczenie tych losów, to niewdzięczne zajęcie. Na początku myślałem, że to łatwo policzyć, ale się myliłem. Tu jest tak dużo niewiadomych i zmiennych, że strasznie trudno oszacować ilość losów.
  • Odpowiedz