Wpis z mikrobloga

#szczecin #kebab

Słynny Szczeciński kebab "Takeout" na ul. Rapackiego zwany potocznie ANAKONDĄ

Wersja MEGA ROLLO 50cm

Od zamówienia do konsumpcji minęło dokładnie 9 minut mimo kilku klientów przede mną więc to mega na plus.
Kebab dowieziony do domu, ciepły, zwarty sosy nie wylewające się. Smak kebaba dobry, na pierwszym planie przebija się mięso kurczak - wziąłem mięso "miesiane". Pan z obsługi bardzo miły, zrozumiał wszystko co chciałem (wziąłem sam ketchup bo sosów nie lubię na majonezie oraz mieszane mięso, bardziej przypieczony).
Placek chrupki, nieco twardawy ale to chyba przez moje zamówienie bo chciałem bardziej wypieczony i taki właśnie dostałem. Zamówiłem ze wszystkimi warzywami - ich trochę było mało, za dużo ketchupu jak dla mnie bo przy jedzeniu aż wylatywał ale nie było źle, nie było przy tym czuć suchości i udało się bez popitki. Mogli by dać nieco więcej mięsa no ale za cenę 31 złotych naprawdę jest ok. Książulo by pewnie płakał ze szczęścia. Zjadłem 3/4 i teraz siedzę i słucham barytonów przy akompaniamencie grających kiszek, które próbują to trawić.

Smak 8/10 (mniej ketchupu, więcej mięsa i było by mocne 9)
Obsługa 10/10 - żadnych zastrzeżeń
Cena 9/10 - 31 złotych za 50cm kebaba, co tu dużo mówić - jest naprawdę spoko jak na te czasy

Czy bym zjadł ponownie ? Tak ale poprosiłbym o mniej sosu.

Więcej zdjęć w kom
Walnij_Kielona - #szczecin #kebab

Słynny Szczeciński kebab "Takeout" na ul. Rapackie...

źródło: 1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: No widzisz, są tacy jak my, co jedzą na mieście żeby potem wrzucać swoją opinię na wykop po to aby jakiś anon totalnie z dupy bez żadnej wiedzy co i jak napisał że pies z budą mielony, to się nazywa odpowiedzialność #pdk i zaangażowanie.
  • Odpowiedz
@Walnij_Kielona ostry sos też jest bez majonezu.

A książulo narzekał na tego kebaba, a nie umiał zamówić, bo wziął wersję klasyczną i narzekał, że jest sama kapusta, bo zamiast ogarnąć menu i zamówić to co chce to on bierze wszędzie standardowe i tyle xD
  • Odpowiedz