Wpis z mikrobloga

@L3stko: Hmm to pewnie kwestia tego, że za mało wciskają do filmów i gier czarnych i LGBT. No i za mało imigrantów jeszcze zaprosili. Trzeba więcej propagandy żeby ludzie pokochali lewaków. ( )

A i zapomniałem jeszcze o ograniczeniach związanych z klimatem. Ludziom też brakuje trzymania za mordę i zwiększania cen za loty czy karania za piece węglowe
  • Odpowiedz
@thorgoth: W Polsce akurat ludzie mają dosyć prawaków po tym co PiS odwalał więc nic dziwnego, że Konfa też na tym traci. Obecnie obraliśmy kierunek w lewo w przeciwieństwie do naszych sąsiadów.
Ale przyjdzie pora, że i lewusy nas zmęczą jak teraz zaraz wprowadzą tęczowe piątki, czy zaczną znowu o aborcji nawalać by była w pełni legalna. Albo dalej forsować jakieś zmiany językowe typu Marszałkinie Małkinie Pierdzielinie. Albo się zacznie podnosić
  • Odpowiedz
@L3stko: Konfiarz tasuje się, że do władzy w USA/DE dochodzą opcje najgorsze z możliwych dla bezpieczeństwa Polski. Jacy wy jesteście sp*erdoleni to nie mam słów xd
  • Odpowiedz
@L3stko: nie wiem, czy cieszyłbym się z popularności partii namawiającej do powrotu Szczecina i Wrocławia do Niemiec. Ale Sankt Petersburga raczej nie ruszą, więc jesteś bezpieczny.
  • Odpowiedz
@L3stko to nie będą ciężkie czasy dla „neuropy i koalicji Tuska” tylko ciężkie, straszne i niebezpieczne czasy dla każdego Polaka.

Afd wprost mówi o tym jak za hitlera było dobrze a trump o tym że USA nie wywiąże się ze zobowiązań jakie ma w NATO.

Każdy Polak który popiera Afd i/lub Trumpa jest albo chory psychicznie albo tak głupi że na iq zabraknie skali
  • Odpowiedz
@L3stko: Trump to uspokojenie naszego regionu, bo nie na rękę mu spory z Rosją, skoro chce rzucić wyzwanie Chinom. Rosja jest w 100% reaktywna i jak NATO nie będzie wykonywało dziwnych ruchów w kierunku Ukrainy, to da sobie spokój (tak samo jak siedziała zasadniczo cicho w 2016-2020, choć przecież przez cały ten czas okupowała część ukraińskiego terytorium).

AfD to najwyżej sojusznik w ograniczonym zakresie, tj. przeciwko nadmiernemu rozrostowi UE oraz masowemu
  • Odpowiedz