Wpis z mikrobloga

Cześć

Dziś zapraszam Was na Teide - najwyższy szczyt Hiszpanii, który znajduje się na jednej z hiszpańskich wysp: Teneryfie.
W artykule dowiecie się wszystkiego o pozwoleniach na wejście na szczyt (są darmowe, ale trzeba je posiadać). Od 2023 roku zmieniły się przepisy i również idąc tam na wschód słońca (oraz na zachód) potrzebne jest zezwolenie. Ile kosztuje wjazd kolejką, gdzie kupić bilety i inne praktyczne informacje znajdziecie w znalezisku.

Zapraszam do znaleziska: https://wykop.pl/link/7342965/teide-najwyzszy-szczyt-hiszpanii

Chętnych zapraszam do obserwowania naszego hashtagu #podrozeplaces2visit jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi publikacjami

#podroze #podrozujzwykopem #turystyka #ciekawostki #travel #teneryfa #hiszpania #teide #gory #trekking
places2visit - Cześć

Dziś zapraszam Was na Teide - najwyższy szczyt Hiszpanii, który...

źródło: teide-1024x766

Pobierz
  • 33
@interpenetrate: Byłem 3 tygodnie temu na Teneryfie i bardzo mało napływowców (w sensie czarnoskórych jakichś widziałem). Ale z tego co słyszałem na Teneryfie nie ma żadnego miejsca gdzie tacy uchodźcy mogliby się podziać dlatego jak się tylko pojawią to od razu są zagarniani na kontynent.. to by potwierdzało dlaczego przez 2 tygodnie praktycznie ich nie widziałem
@interpenetrate mi się tam strasznie podoba, zimą cieplutko w lato skwar. Miałem plan mieszkać tam pół roku a drugie pół roku wynajmować. Za 200 k znajdziesz w miarę ok mieszkanie ale nie w bardzo popularnych miejscach. Poszukaj na stronie idealista.com moja teściowa ma kartę stałego pobytu w Hiszpanii i może nabywać nieruchomości na warunkach jak Hiszpanie. W 2023 przypłynęło pontoniarzy około 26 tysięcy. Gdzie oni się tam #!$%@? mieszczą:/ o tu masz
@Paviarotti czy możesz na mapie mniej więcej zaznaczyć swoją trasę? Lecę na Teneryfę za miesiąc i bardzo chciałabym uniknąć trasy z takimi górkami o jakich pisze Mireczek wyżej ( _)