Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #seks #szaramyszkadlaanonka #logikaniebieskichpaskow #samotnosc #zwiazki

Dzisiaj w pracy, stałem sobie przez chwilę obok jakiejś szarej myszki z korpo, które mieści się także w tym samym biurowcu co moja praca i oboje przyglądaliśmy się w menu tamtejszej restauracji. Potem ona odeszła do znajdującej się w biurowcu piekarni. Zrobiłem to samo, bo w menu nic ciekawego. Ona, taka fajniutka, wypinała się długo, oglądając kanapeczki. Stałem obok i tak się zastanawiałem, co by było, jak bym jej dał klapsa w tego ładnego jej dupala. Czy byłaby konsternacja, zdziwienie i to wszystko? Pewnie prędzej krzyk, a ostatecznie może nawet dostałbym liścia w twarz. Kto wie, może by zadzwoniła na policję. Tak czy owak ta sytuacja wydawała mi się tak oderwana od rzeczywistości, że zapewne dla niej musiałaby być takim zaskoczeniem, że sama miałaby problem, jak się zachować.
  • 7
Prawdziwy cham nie rozmyśla co by było tylko klepie i jest z tego dumny nie licząc się z konsekwencjami. Zazwyczaj to wystarczy żeby "nie robię tego na pierwszym spotkaniu" dupcia była już cała jego. No ale do tego trzeba mieć wygląd i jaja