Wpis z mikrobloga

Jak mnie niezmiernie bawi, że nagle statystycznemu wykopkowi skoczyła adrenalina i sobie ubzdurał, że przecież wystarczyłaby jedna porządna dorosła osoba, żeby takim szczylom #!$%@?ć xDD i nazywa to pokolenie pokoleniem cipeuszy które jest wynikiem bezstresowego wychowania.
Gówno byście zrobili, nawet gdyby was nagle otoczyła chmara 14 latków i zaczęła #!$%@?ć kastetami, pałkami teleskopowymi, maczetami (jednemu typowi odcięli przecież palca xD), gazem po oczach.
Jedna osoba wystarczy, żeby dać komuś kosę pod żebra a potężne wykopki myślą, że w kilka osób dałoby się załatwić patusiarstwo xDD
Powinny tam po prostu wjechać służby.
#poznan #posnania #takaprawda #bekazpodludzi #patologiazmiasta
Filippa - Jak mnie niezmiernie bawi, że nagle statystycznemu wykopkowi skoczyła adren...

źródło: temp_file6904168725963537058

Pobierz
  • 61
@Filippa: Zaraz się okaże, że po galerii latają z kałachami. Kastety, pałki, maczety, w gaciach pewnie mają jeszcze M9, a w plecakach mołotowy. Wy zaraz zrobicie z tej galerii jakieś getto w Sao Paulo. Przecież gdyby ktokolwiek tam dostał nożem, ucięli palca, to przecież policja z połowy Poznania, by się tam zjechała, bo nie mogliby bagatelizować tak poważnego zgłoszenia. Czym innym jest zgłoszenie, że jakieś dzieciaki, kogoś tam zaczepiają.
via Android
  • 10
@mrsopelek bzdura, nagrania masz na Instagramie, ucieli typowi palca a policja miała wszystko w dupie i nie przyjeżdżała po 1.5 godzinie, gówniarze wrzucali zdjęcia na IG, że mają pałki teleskopowe i się nimi chwalili, a według świadków i byłych pracowników posnanii usłyszysz to samo.
Patusiarstwo przybija sobie piątki z ochroniarzami xD
To jest kilka "gangów", rozproszonych po danych terenach, jak jeden wejdzie na teren drugiego to organizują #!$%@?, jak policja przyjeżdża to
Filippa - @mrsopelek bzdura, nagrania masz na Instagramie, ucieli typowi palca a poli...
@Filippa: Prawda jest taka, że jesteście zesrani i czekacie tylko na tą policję, która #!$%@? zrobi. To pokazuje, że jesteście właśnie #!$%@?, bo nie możecie się zebrać w 30 chłopa i nikt wam nie każe się z nikim bić, bo pewnie oni na sam widok #!$%@?ą. Ale jak dajecie się wynosić z galerii i bić za nią, to dla nich jesteście #!$%@?, nad którymi mogą się znęcać i będą to robić
via Android
  • 3
@mrsopelek przecież ig to pojedyncze osoby, ja nawet z okolic poznania nie jestem i kompletnie nie wiem gdzie zbierają się te szajki.
Zresztą statystyczne osoby nie sa od tego, żeby dbać o sprawiedliwość i wymierzac kary tylko odpowiednie służby które mają wszystko głęboko w dupie.
Ja nie będę ryzykować życiem ani inni, żeby jeszcze kosę pod zebra dostać
@Filippa: No to jak nie dostaniecie dzisiaj, to dostaniecie jutro, bo im ego tak #!$%@?, że mogą wszystko i są bezkarni, że się będą do coraz bardziej brutalnych rzeczy dopuszczać. Jakby Ci mamę napadli, to dalej będziesz tylko płakać na internecie, czy będziesz pisać po kolegach, żeby się zebrali i wjechali w nich na pełnej #!$%@?? Bezjajeczni jesteście, strasznie. Lepiej nie żyć niż żyć w strachu.
I wy się z Niemców śmiejecie, że siedzą pod butem sterroryzowani przez imigrantów, a wy się boicie 30 dzieciaków które zaraz się okaże, że trzęsą całym miastem. #!$%@?, beka z was.


@mrsopelek: Beka z ciebie. Idź, zrób porządek i wtedy cofam słowa. Nie zrobisz tego bo jesteś zastraszoną miękką fają. Po co takie komentarze? Gość ze studiów miał w plecy wbity nóż przez 16 latka, przebite płuco, prawie złamane żebra. Okazało
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.