Wpis z mikrobloga

Jak mnie niezmiernie bawi, że nagle statystycznemu wykopkowi skoczyła adrenalina i sobie ubzdurał, że przecież wystarczyłaby jedna porządna dorosła osoba, żeby takim szczylom #!$%@?ć xDD i nazywa to pokolenie pokoleniem cipeuszy które jest wynikiem bezstresowego wychowania.
Gówno byście zrobili, nawet gdyby was nagle otoczyła chmara 14 latków i zaczęła #!$%@?ć kastetami, pałkami teleskopowymi, maczetami (jednemu typowi odcięli przecież palca xD), gazem po oczach.
Jedna osoba wystarczy, żeby dać komuś kosę pod żebra a potężne wykopki myślą, że w kilka osób dałoby się załatwić patusiarstwo xDD
Powinny tam po prostu wjechać służby.
#poznan #posnania #takaprawda #bekazpodludzi #patologiazmiasta
Filippa - Jak mnie niezmiernie bawi, że nagle statystycznemu wykopkowi skoczyła adren...

źródło: temp_file6904168725963537058

Pobierz
  • 61
@bezprzypau: No u mnie w Łodzi pod Manufakturą to się zbierają jakieś grupki na strefie food, albo przed wejściem do nich, ale poza robieniem trzody, darciem ryja i właśnie laniem się między sobą, to nikogo nie zaczepiają nawet o głupią fajkę. Na galerii gdzie są sklepy to nawet nie zobaczysz nigdzie tych dzieciaków. W Złotych, czy Galerii Krakowskiej to samo.
@mrsopelek no ja byłabym obsrana gdyby do mnie 190cm 17 latek podszedł i zaczął zaczepiać, nie wiem, może gdybym ćwiczyła na siłce i od młodego była trenowana przez patusiarskie osiedle to inaczej bym mówiła
@Filippa: Chcę zauważyć, że ty się napinasz, że "wy wykopki nic nie zrobicie", samemu będąc wykopkiem, a @mrsopelek napina się jakim to on jest badassem z Łodzi i jak to by ich rozdupcył.

Macie oboje okazję działać, czemu sami tego nie zrobicie? Ba, we dwójkę będzie wam łatwiej.
@Kalifornix: No to kolejny #!$%@? bystry co się udziela, a nie jest z Poznania. To siedź w tym Kaliszu i się nie udzielaj, bo ja nie mam problemu, żeby pojechać w czwartek do Poznania i zobaczyć sobie tę galerię i #!$%@? dzieci biegające wtedy już z kałasznikowami i mołotowami.
@mrsopelek: Nie dość że napinasz się śmiesznie, to i nawet wyciągasz fałszywe wnioski, nie dziwię się że mieszkasz w tym mieście, bo potwierdzasz wszystkie negatywne stereotypy.

Ja ci nie życzę śmierci, ty sam się o nią poprosisz, jeśli będziesz ofc tak głupi żeby to zrobić. xD


Dobra, będzie tego, zapraszam na czarną.

P.S. I życzę mniej wykopu, bo widzę że masz produktywne hobby.
@Kalifornix: Wrzucę ci na tag swoje zdjęcie spod galerii i cię nawet oznaczę w poście, żebyś sobie mógł wieczorem do niego zjechać. Ja nie stoję pod galerią, nie atakuję ludzi, a jak dla ciebie ktoś kto umie działać w obronie własnej jest patusem i napinaczem, to ci współczuję i twoim bliskim też.
@Filippa: A gdzie ja napisałem, że komuś będę #!$%@?ł? Ja się cały czas śmieję, że jeśli takie coś ma miejsce, to w Poznaniu nie ma 30 chłopa, żeby się zebrać, tylko wszyscy płaczą o tym w internecie. Normalne jest, że jeśli ktoś Cię zaczepi, to najpierw odpowiadasz mu słownie, żeby się #!$%@?ł, jak ktoś dalej Cię atakuje, to wtedy bronisz się fizycznie. No i tak pojadę tam, zobaczyć, bo nie jest
@mrsopelek no ja mam 166 wzrostu czyli tak średnio jak na kobietę i ważę 56kg, jakby mnie zaczepił wyrośnięty dzieciak 185, 82 kg i mi groził to bym się zesrała xD
@mrsopelek dostałam info, że najczęściej oni siedzą na gastro na górze tam gdzie jest macdonald i Berlin grill, na dole też i na dole od wejścia od kórnickiej.
Możesz się tam przejść
@bezprzypau:

problem jest pewnie o wiele za mocno rozdmuchany. Zgaduję, że są to jedynie jakieś gnoje zbierające się pod galerią, pijące alkohol i od czasu do czasu bijące się między sobą. Tyle, ale przyznam - zabawnie się czyta o 15 latkach terroryzujących mieszkańców pół milionowego miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mieszkam obok i to jest prawda xd to są #!$%@? wódką 13latkowie a nie terroryści, jak dorosły