Wpis z mikrobloga

Mireczki, chcę kupić mieszkanie na wynajem w #poznan. Znalazłem jedno w inwestycji Robyg Poczatek Piątkowo. Ogólnie wszystko mi odpowiada (cena z miejscem 500k za 42m2), ale jest jeden problem - te co zostały są blisko wiaty śmietnikowej. Mieszkanie jest na 1. piętrze. Wiata w takiej sytuacji bardzo przeszkadza? Obawiam się smrodu i hałasu

#mieszkanie #nieruchomosci #wynajem #deweloperka #pytanie #pytaniedoeksperta
becvvv - Mireczki, chcę kupić mieszkanie na wynajem w #poznan. Znalazłem jedno w inwe...

źródło: 1705953770453

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Wiata w takiej sytuacji bardzo przeszkadza


@becvvv: całe szczęście nie tobie będzie przeszkadzać. Podejrzewam że latem fiołkami z tego nie pachnie plus ew. hałas wynikający z odbioru śmieci. Dla siebie bym nie kupił, ale na wynajem...
  • Odpowiedz
@becvvv: od 6 wizyta 4 śmieciarek pod rząd. Najlepsza ta ze szkłem. W lato przy otwartym oknie trzaskanie drzwiami do wiaty no i smrodek kup bombelków z całego osiedla. Nie wspominam o widoku na taką wiatę i łażących tam co kilka chwil sąsiadów.
  • Odpowiedz
@becvvv: Wizyta śmieciarki to nic xD ja tak mieszkam i regularnie słucham dźwięku tłuczonego szkła w ilościach hurtowych dodatkowo wzmocnionych przez rezonans kubła na śmieci. Matka jak u mnie była to myślała, że ktoś drzwi wyważa a to tylko ktoś butelki wyrzucał.
  • Odpowiedz