Wpis z mikrobloga

❤️ 32. Finał WOŚP zagra już za 6 dni na całym świecie, a centrum zamieszania w tym roku znajdzie się w nowym miejscu — na błoniach PGE Narodowego w Warszawie!
❤️ Jesteśmy pewni, że muzycznie będzie to przepiękne wydarzenie — czekają na Was dwie sceny, na których zagra łącznie 18 zespołów muzycznych, wystąpią dwie orkiestry i zespół pieśni i tańca!
❤️ Pełen line-up z rozpiską godzinową, zarówno dla studia telewizyjnego jak i sceny plenerowej, znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.wosp.org.pl/final/32-final/finalowy-koncert

???????? Przypominamy: Wstęp na koncerty plenerowe jest jak zawsze darmowy, aby odwiedzić studio, również nie potrzebujecie żadnych wejściówek. Warto jednak przygotować się na oczekiwanie w kolejce, ponieważ studio zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności!

❤️ A o 20:00 zapraszamy Was na tradycję, bez której nie może odbyć się żaden Finał — Światełko do Nieba! W tym roku przygotowaliśmy pokaz świetlno-muzyczny, jakiego jeszcze w historii finałowego grania nie było!

#wosp2024
fundacjawosp - ❤️ 32. Finał WOŚP zagra już za 6 dni na całym świecie, a centrum zamie...

źródło: 16_fb_lineup_32FINAL_KONCERT

Pobierz
  • 126
znowu spłodziłeś ścianę tekstu odnosząc się ponownie do własnego urojenia o tym że ja bronię owsiaka, a fakty są takie że nie napisałem nawet jednego pozytywnego słowa o nim.

ale wciąż nie widzę nic co obciążałoby organizację jaką jest orkiestra, a w pomówienia skazanego prawomocnym wyrokiem kłamcy, które zostały odrzucone nawet przez sąd nie jestem skory uwierzyć


Nie bronisz Owsiaka tylko jego firmę-krzak z której czepie wraz z rodziną zysk pochodzący m.in.
@Deska_o0: Dam Ci jeszcze taki fajny obrazek, bo z demencją wyjeżdżasz, ale sam już informacji nie sprawdzisz...
Rekordowe zbiórki, ale przynajmniej fajnie widać, że jest to narzędzie związane z polityką. No, ale od 3 lat rzeczywista wartość zbiórek leci na ryj. Co nie jest dziwne - bo coraz więcej ludzi widzi kontrowersje.

Pozostaje jeszcze bardzo ważne pytanie - jak ktoś znikąd, z gównofundacyjką nagle dostaje cały dzień antenowy w TVP?
Kiedyś
kielbasozer - @Deskao0: Dam Ci jeszcze taki fajny obrazek, bo z demencją wyjeżdżasz, ...

źródło: ciekawe-czemu-wośp-patrząc-od-2015-roku-nagle-zaczął-v0-ik1bsffqbndc1

Pobierz
@kielbasozer: ladnie cię wytresowali, tym razem dla odmiany dwie ściany tekstu, oczywiście znowu nie ma tam odniesień do tego co pisałem ja a tylko do tego co chciałbyś żebym pisał xD
ladnie cię wytresowali

@Deska_o0: Sorry, ale w twojej budzie nie siedzę. Wiesz... może wydawać się to dla Ciebie dziwne - nie każdego tresują tak, by jęczał "ojojojoj przestępcę Jureczka obrażajo! alarm!".

Jeśli dla Ciebie kilka akapitów to ściana tekstu, to raczej nie jest to powodem do dumy - a raczej nie powinno. To nie mój problem - nie ja uważam, że książki pisane są przez psy i dla psów. Próbuję rozmawiać
Sorry, ale w twojej budzie nie siedzę


@kielbasozer: nic dziwnego, ja jak widać w przeciwieństwie do ciebie mieszkam w domu

Wiesz... może wydawać się to dla Ciebie dziwne - nie każdego tresują tak, by jęczał "ojojojoj przestępcę Jureczka obrażajo! alarm!".


@kielbasozer: może cię to zdziwić ale ludzi na ogół się nie tresuje, wciąż nie podałeś w jaki sposób bronie Owsiaka, tzn podałeś ale były to same twoje urojenia z którymi
nic dziwnego, ja jak widać w przeciwieństwie do ciebie mieszkam w domu

@Deska_o0: Nie wiem - piszesz o jakiejś tresurze, więc pewnie takie masz wzorce.

tak kilka akapitów gdzie wałkujesz te same bzdury to ściana tekstu

@Deska_o0: Tak - dla kogoś nieoczytanego jest to ściana tekstu.

oczywiście że ty, tylko znowu próbujesz przypisać mi autorstwo czegoś co sam spłodziłeś i sam w to nawet uwierzyłeś

@Deska_o0: Nie tresuje się
@Deska_o0: I jeszcze przypomnę co pisałeś:

atakujesz kogoś wobec kogo nie ma żadnych zarzutów tylko na podstawie słów pisowskiego klakiera z gazety polskiej?


Nie ma zarzutów, ale są wyroki... tylko na podstawie słów pisowskiego klakiera, który wygrał prawomocnie sprawę (niejedną).
Nieźle Cię urobili. Siema ołtarzyk sobie postaw.
Nie wiem - piszesz o jakiejś tresurze, więc pewnie takie masz wzorce.


@kielbasozer: masz rację, nie wiesz

Nie tresuje się ludzi. Ludzi się uczy albo szkoli. Debila próbujesz udawać po tym jak próbowałeś mnie obrazić?


@kielbasozer: takich jak ty się tresuje co pięknie prezentujesz

Ależ skąd - ich wartość regularnie, od kilku lat spada. Niby rekordowe, a biedniejsze.


@kielbasozer: to jak z tą suma zbiórek o której pisałem, rozumiesz
@swojabarkezostawilemnabrzegu ależ tu jadu w komentarzach, jakby ktoś chciał nam obrzydzić coś, co od lat łączy nas jako Polaków i z czego powinnismy byc dumni i jest podziwiane na całym świecie jako wyjątkowa akcja.

Do przemyślenia: tylko w ciągu 2 tygodni przed oddaniem władzy przez PiS pan minister Glinski rozdał znajomym królika tyle kasy, ile WOSP zebrał w calym zeszłym roku. Tylko 1 minister! Kurski z żoną zarobili 10 milionów! Jakiś znachor
free-your-mind - @swojabarkezostawilemnabrzegu ależ tu jadu w komentarzach, jakby kto...

źródło: temp_file1009281386206672111

Pobierz
@kielbasozer: kurde chłopie, donominacji jako "argumentu" to nawet po tobie się nie spodziewałem, ograniczenia świata do sąsiadów juz bardziej

Taka to rozmowa z kimś, kto widzi dookoła trolle.


@kielbasozer: jak wspomniałem, posmialem się ale znowu próbujesz przypisać mi autorstwo własnych urojeń więc cześć i pociesz się tym że i ty wpłacisz pośrednio na WOŚP w tym roku i wspólnie przebijemy zeszłoroczny wynik, niestety nie wiem ile to będzie w przeliczeniu
Ja #!$%@?ę, ale szambo tu wybiło. Od antyszczepionkowców po innych szurów. Btw wiecie że światełko do nieba to aktualnie pokazy laserowe a nie fajerwerki? XDDD No tak, nie wiecie, w notatkach dotyczących #!$%@? po WOŚP zapomnieli wam to zaktualizować, nędzne trolle. Hatfu.
@grzmik: Tiaaa... a Owsiak wcale nie obnosi się z bogactwem i nie kupuje apartamentów za miliony, drogich aut, i nie pierze kasy z WOŚP w szemranych spółkach, i nie finansuje kampanii wyborczej Tuska... itp., itd.