Wpis z mikrobloga

❤️ 32. Finał WOŚP zagra już za 6 dni na całym świecie, a centrum zamieszania w tym roku znajdzie się w nowym miejscu — na błoniach PGE Narodowego w Warszawie!
❤️ Jesteśmy pewni, że muzycznie będzie to przepiękne wydarzenie — czekają na Was dwie sceny, na których zagra łącznie 18 zespołów muzycznych, wystąpią dwie orkiestry i zespół pieśni i tańca!
❤️ Pełen line-up z rozpiską godzinową, zarówno dla studia telewizyjnego jak i sceny plenerowej, znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.wosp.org.pl/final/32-final/finalowy-koncert

???????? Przypominamy: Wstęp na koncerty plenerowe jest jak zawsze darmowy, aby odwiedzić studio, również nie potrzebujecie żadnych wejściówek. Warto jednak przygotować się na oczekiwanie w kolejce, ponieważ studio zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności!

❤️ A o 20:00 zapraszamy Was na tradycję, bez której nie może odbyć się żaden Finał — Światełko do Nieba! W tym roku przygotowaliśmy pokaz świetlno-muzyczny, jakiego jeszcze w historii finałowego grania nie było!

#wosp2024
fundacjawosp - ❤️ 32. Finał WOŚP zagra już za 6 dni na całym świecie, a centrum zamie...

źródło: 16_fb_lineup_32FINAL_KONCERT

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale tego nie zrobicie bo nigdy czegoś takiego jak WOŚP nie osiagnięcie


@Gronbarr: zgadza się, trzeba mieć ciągoty do ogłupiania ludzi i kompletny brak szacunku do inteligencji innych, niestety, nie dałbym rady
  • Odpowiedz
Ja jestem czysty jak łza...


@kielbasozer: oprócz tego że kłamiesz, pomawiasz, oraz próbujesz przypisać mi autorstwo własnych urojeń, a kiedy demaskuję twoje bzdury udajesz że nie było tematu, jak choćby złodzieja rydzyka

wolisz bronić przestępcę. ;DDD


@kielbasozer: w którym miejscu? zaznaczam tylko od razu że jeżeli znowu będziesz próbował przypisać mi autorstwo bzdur które wymyślisz to nie zamierzam się odnieść, znudziło mi się już patrzenie na to jak
  • Odpowiedz
oprócz tego że kłamiesz, pomawiasz, oraz próbujesz przypisać mi autorstwo własnych urojeń, a kiedy demaskuję twoje bzdury udajesz że nie było tematu, jak choćby złodzieja rydzyka


@Deska_o0: Jakiego złodzieja Rydzyka? Wiesz ilu uczelniom cofnięto dofinansowanie? ;DDD I teraz idąc twoją dedukcją - chcesz, żeby jego prawnicy przeczołgali Cię po sądach? Widzisz - Ty pomawiać możesz. Kalizm w czystej postaci.

w którym miejscu?

@Deska_o0: Chociażby w tym, że podsyłasz
  • Odpowiedz
tego toruńskiego

@Deska_o0: tego, który nie ma na koncie ani jednego wyroku w przeciwieństwie do przestępcy owsiaka, wielokrotnie skazanego prawomocnymi wyrokami za zniesławienia i nieudostępnianie informacji publicznej? Widzisz... Rydzyk potrafił choć ustawić się na słupa. ;]

przyznane niezasadnie? Pierwszy raz w kraju miało to miejsce

@Deska_o0: Jak można cofnąć zasadnie przyznaną dotację?
  • Odpowiedz
Rydzyk potrafił choć ustawić się na słupa. ;]


@kielbasozer: był pod parasolem ochronnym władz, członkostwo w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze mafijnym nie jest powodem do dumy.

Jak można cofnąć zasadnie przyznaną dotację? :D :D
  • Odpowiedz
był pod parasolem ochronnym władz, członkostwo w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze mafijnym nie jest powodem do dumy.

@Deska_o0: Tak tak... za wielu lat rządów SLD, PO, POPIS, PO - faktycznie był pod parasolem. Za to każdy rząd robił dobrze Jurasowi - nawet Kaczyński dawał jakieś fanty.

od kiedy nie działa parasol ochronny stracił kilkanaście milionów, więc i wyrok niedługo dostanie

@Deska_o0: Czyli nie ma. Tak samo niedługo, to i Owsiak dostanie -
  • Odpowiedz
@fundacjawosp nic wam nie dam, bo zmuszacie mnie do płacenia na ten cyrk. Skoro MON i WP przydzielają wospowi jakieś rzeczy na licytację, to znaczy że mimo woli zostało to zapłacone np z mojego podatku. Więc liczę na serduszko WOŚP za darmo, chociaż sorry i tak bym nie nosił tej obciachowej naklejki.
  • Odpowiedz
Tak tak... za wielu lat rządów SLD, PO, POPIS, PO - faktycznie był pod parasolem.


@kielbasozer: przedtem nie kradł, tylko żerował na emerytach

Za to każdy rząd robił dobrze Jurasowi - nawet Kaczyński dawał jakieś
  • Odpowiedz
❤️ A o 20:00 zapraszamy Was na tradycję, bez której nie może odbyć się żaden Finał — Światełko do Nieba! W tym roku przygotowaliśmy pokaz świetlno-muzyczny, jakiego jeszcze w historii finałowego grania nie było!


@fundacjawosp: fajerwerki bedo?
  • Odpowiedz
przedtem nie kradł, tylko żerował na emerytach

@Deska_o0: :D :D :D
Ale wiesz, że dotacje na geotermię (też były kontrowersje - PO cofnęło, UE uznało, że bezpodstawnie), były za czasów PO... jak i zbiórka na stocznię etc.

wyrzucenie z TVP i ciągle ataki, tyle dał
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że dotacje na geotermię


@kielbasozer: wiem, nie była to kradzież , w przeciwieństwie do ciebie nie mam 70 lat i problemów z pamięcią

Dałeś fajny przykład na to jak nienawiść zaślepia ci
  • Odpowiedz
wiem, nie była to kradzież

@Deska_o0: Jesteś tego pewny? Termy działają tak jak w papierach? ;]

nie, napisałem tylko że przedwyborcze podlizanie się po latach ciągłych ataków nic nie zmienia

@Deska_o0: Nieprawda - napisałeś "tyle dał karanan" - a dał jednak więcej. Przez X lat rządów także utrzymywał tę
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Masz fragment uzasadnienia jeden z wyroków:

Zawarte w tych artykułach twierdzenia, dotyczące wpływów: fundacji (...), źródeł i wysokości tych wpływów, wysokości wydatków i ich przeznaczenia, posiadanych przez fundację nieruchomości i kosztów ich zakupu, zacytowanych czy przytoczonych słów J. O. (1) bądź innych osób publicznych, pomp insulinowych P. V., struktury własnościowej i personalnej takich podmiotów, jak (...) spółka z o.o. czy (...) (jednoosobowa działalność gospodarcza prowadzona przez L. O.), charakterystyki fundacji (...), zatrudnienia J. O. (1) i L. O. w (...) lub fundacji (...), przepływy finansowe pomiędzy fundacją (...), (...), (...), P. W. oparł o: brzmienie statutu fundacji (...), rzeczywiste wypowiedzi J. O. (1) i innych osób publicznych, opublikowane w mediach, sprawozdania finansowe fundacji (...), informacje uzyskane od przedstawiciela handlowego P. w korespondencji email.

Niektóre zawarte w artykułach twierdzenia, dotyczące: kosztów organizacji tzw. finałów (...), sposobu przeprowadzania zbiórki publicznej, P. W. oparł o fakty powszechnie znane, które w szczegółach wykazywał w toku
  • Odpowiedz
@kielbasozer: znowu spłodziłeś ścianę tekstu odnosząc się ponownie do własnego urojenia o tym że ja bronię owsiaka, a fakty są takie że nie napisałem nawet jednego pozytywnego słowa o nim, zastanawiałeś się kiedyś czy nie zacząć przejmować się faktami i skończyć z przedkładaniem nad nie własnych urojeń? to przecież do leczenia się nadaje, nie wiem tylko jak z psychologią dla emerytów wygląda sytuacja w kraju


Kalizm, hipokryzja, beton.


@kielbasozer
  • Odpowiedz