Wpis z mikrobloga

❤️ 32. Finał WOŚP zagra już za 6 dni na całym świecie, a centrum zamieszania w tym roku znajdzie się w nowym miejscu — na błoniach PGE Narodowego w Warszawie!
❤️ Jesteśmy pewni, że muzycznie będzie to przepiękne wydarzenie — czekają na Was dwie sceny, na których zagra łącznie 18 zespołów muzycznych, wystąpią dwie orkiestry i zespół pieśni i tańca!
❤️ Pełen line-up z rozpiską godzinową, zarówno dla studia telewizyjnego jak i sceny plenerowej, znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.wosp.org.pl/final/32-final/finalowy-koncert

???????? Przypominamy: Wstęp na koncerty plenerowe jest jak zawsze darmowy, aby odwiedzić studio, również nie potrzebujecie żadnych wejściówek. Warto jednak przygotować się na oczekiwanie w kolejce, ponieważ studio zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności!

❤️ A o 20:00 zapraszamy Was na tradycję, bez której nie może odbyć się żaden Finał — Światełko do Nieba! W tym roku przygotowaliśmy pokaz świetlno-muzyczny, jakiego jeszcze w historii finałowego grania nie było!

#wosp2024
fundacjawosp - ❤️ 32. Finał WOŚP zagra już za 6 dni na całym świecie, a centrum zamie...

źródło: 16_fb_lineup_32FINAL_KONCERT

Pobierz
  • 126
@titus1: a Owsiak ,zamiast na chore dzieci jak się szumnie reklamuje wydaje w jakiejś czesci pieniądze na kampanię i bilboardy platformy obywatelskiej, skoro tak to niech ich wyborcy wrzucają pieniądze do puchy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Miało być apolitycznie, a jest jak zawsze. Z resztą po tym jak Owsiak okazał się covidowym zamordysta i segregacjonista nigdy na WOŚP nie dam złamanego grosza.
@Deska_o0 przestępcą? Jedyny zarzut jaki potrzymał sąd to personalna obraza owsiaka. W pozostałych zarzutach sąd przyznał rację wielguckiemu. Rozumiem, że w twoim przekonaniu ważniejsze jest to, że wielgucki obraził owsiaka aniżeli fakt, że sam owsiak na wezwanie sądu nie okazał dokumentów księgowych spółki złoty melon oraz mrowka cała pomimo kilkukrotnych nakazów sądowych. Pomijam fakt, że owsiak wieielokrotnie kłamał podczas rozpraw podobnie jak jego księgowa o czym sedzia również wspomniał w uzasadnieniu wyroku
Ogólnie to miało być na sepsę w tym roku, a na płuca po pandemii to niech się zrzucą lekarze ze swoich dodatków covidowych bo zniszczone płuca to jest efekt ich (nie)leczenia pacjentów przez telefon.
przestępcą? Jedyny zarzut jaki potrzymał sąd to personalna obraza owsiaka.


@feniks33061: tak przestępcą jak sam zauważyłeś skazanym prawomocnym wyrokiem, nawet trzema, a przynajmniej o trzech wiem, może być więcej skoro całą swoją działalność skupia na pomówieniach i obrażaniu

Rozumiem, że w twoim przekonaniu ważniejsze jest to, że wielgucki obraził owsiaka aniżeli fakt, że sam owsiak na wezwanie sądu nie okazał dokumentów księgowych


@feniks33061: widocznie niewiele rozumiesz, w moim przekonaniu ważniejszy
a o biednych pieskach i kotkach zapomnieli? w sylwestra wszyscy dostawali sraczki żeby nie puszczać fajerwerków...
a atakujesz kogoś wobec kogo nie ma żadnych zarzutów


@Deska_o0: Przecież Juras dostawał już prawomocne wyroki za pomówienia i kłamstwa (Pawłowicz, kurka...). Więc jeśli to ma być argument na kurkę, to Owsiak ma tych wyroków więcej i nie tylko w związku z jedną osobą.

Został też ukarany (i to chyba nawet nie raz) za nieudostępnienie dokumentów na żądanie sądu. Rozumiem, że obrażanie jest dla Ciebie ważniejsze niż ustalenie jak sobie płyną
@kielbasozer: jest to argumentem za tym żeby nie wierzyć ani jednemu ani drugiemu, ale wciąż nie widzę nic co obciążałoby organizację jaką jest orkiestra, a w pomówienia skazanego prawomocnym wyrokiem kłamcy, które zostały odrzucone nawet przez sąd nie jestem skory uwierzyć, a skoro padły takie oskarżenia i tutaj to chciałem dopytać u źródła przed przekazaniem im wpłaty, rzeczy na licytację dawno już przekazane, ale z wpłatą mógłbym przemyśleć jeżeli dostałbym jakiekolwiek
ale wciąż nie widzę nic co obciążałoby organizację jaką jest orkiestra


@Deska_o0: Bo nie widziałeś kwitów, które miał pokazać Jurek, ale wolał zapłacić karę.

w pomówienia skazanego prawomocnym wyrokiem kłamcy, które zostały odrzucone nawet przez sąd nie jestem skory uwierzyć,

A ja bym po prostu chciał zobaczyć ile kosztuje nas organizacja tej imprezy i jak dalej przepływają publiczne środki. Niestety Juras nie chce ich pokazać przez co jest dla mnie osobą
@Deska_o0: Sprawa IIK 358/13 Owsiak przy okazji procesu zapewnił, że jest w każdej chwili gotów do dostarczenia faktur do sądu – potwierdzać to protokół z rozprawy z dnia 16 marca 2014 roku. Jednak po tym, jak sąd zażądał dokumentacji stanowisko Owsiaka uległo zmianie.
Wykazano, że jednostki samorządowe (Warszawa) poniosły koszty z tytułu organizacji finału WOŚP W 2014 r - wykazał bloger. Sam Owsiak wskazywał, że miasto nie poniosło żadnych kosztów.

Sąd
Bo nie widziałeś kwitów, które miał pokazać Jurek, ale wolał zapłacić karę.


@kielbasozer: to może łopatologicznie:
-czy pieniądze ze zbiórek są rozliczane co do złotówki na ogólnodostępnych rozliczeniach?
-czy gdziekolwiek pisałem że owsiak jest wiarygodny, bądź chociaż jakiekolwiek pozytywne słowo o nim?
-dlaczego skupiasz się na personalnym atakowaniu owsiaka, skoro ja pytałem o orkiestrę i jej rozliczenia ze zbiórek?
-dlaczego twoim jedynym "argumentem" jest cytowanie przestępcy, a nie masz nic do